• اخبار

برگزاری دوره تربیت مربی مهدکودک در کانون نور کرمانشاه

برگزاری دوره تربیت مربی مهدکودک در کانون نور کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون تخصصی آموزش استان کرمانشاه، از آغاز دوره سه ماهه تربیت مربی مهد کودک در کانون فرهنگی هنری نور مسجد نوالحسین(ع) کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الله قاسمی، مدیر مسئول کانون تخصصی آموزش استان کرمانشاه، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اولین دوره آموزشی تربیت مربی مهدکودک با محوریت مسجد در کانون فرهنگی هنری نور آغاز شد.
 

وی با اشاره به شرکت 15 نفر از علاقه مندان در این دوره، خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی سه ماهه با فراگیری اصول مربی گری مهد کودک بر پایه آموزه های دینی و قرآنی به شرکت کنندگان برگزار می شود.
 

قاسمی افزود: باتوجه به نیازسنجی های صورت گرفته و ضرورت فعالیت مربیان مجرب در مهدهای کودک مساجد، این دوره آموزشی توسط مدرسان سازمان فنی و حرفه ای و تحت لیسانس این سازمان در حال برگزاری است.
 

وی با اشاره به تداوم برگزاری این دوره و کارگاه های تخصصی در این زمینه، یادآور شد: شرکت کنندگان طی سه جلسه در هفته آموزش های لازم را فرامی گیرند.
 

مسئول کانون تخصصی آموزش استان کرمانشاه، گفت: در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون به عمل آمده و از سوی سازمان فنی و حرفه ای، به آنان گواهینامه معتبر اعطا می شود.
 

وی اتمام دوره آموزشی را اوایل مهرماه اعلام کرد و افزود: افرادی که موفق به اخذ گواهینامه شوند در مهدکودک مسجد نورالحسین(ع)، سایر مساجد و مهدهای سطح شهر به کار گرفته می شوند.
 

پایان پیام/

۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500