اخبار

برگزیدگان پوستر و شعار جشنواره معرفی شدند

برگزیدگان پوستر و شعار جشنواره معرفی شدند
نیشابوری در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی پوستر و شعار این جشنواره گفت: در بخش طراحی پوستر جشنواره بیش از 10 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ نیشابوری در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی پوستر و شعار این جشنواره گفت: در بخش طراحی پوستر جشنواره بیش از 10 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
وی افزود: با داوری های صورت گرفته در نهایت هیات داوران هیچ اثری را حائز رتبه اول و دوم ندانسته و تنها "نگار حسین خانی" توانست عنوان سوم این رقابت را کسب کند.
نیشابوری گفت: در بخش انتخاب شعار جشنواره هم با رقابت صورت گرفته، 17 اثر به دبیرخانه ارسال شد که در نهایت شعار "پروا بهرامی تبار" به عنوان شعار برگزیده برای این جشنواره انتخاب شد.
دبیر جشنواره فرامرزی مطبوعات و پایگاه های خبری خاطرنشان کرد: شعار منتخب این جشنواره "رسانه های مرزی، تعاملات فرامرزی، ثبات منطقه ای" است.
جشنواره فرامرزی "مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری" 10 اسفند در کرمانشاه برگزار می شود
 
فراخوان جشنواره به زودی اعلام می شود/ رسانه های 17 استان از سه کشور ایران، ترکیه و عراق در جشنواره حضور دارند
نیشابوری در ادامه با اشاره به اعلام فراخوان این جشنواره در آینده ای نزدیک گفت: فعلا در این زمینه منتظر باز شدن سایت معاونت مطبوعاتی هستیم تا امکان ارسال آثار فراهم شود.
دبیر جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در خصوص استان های شرکت کننده در این جشنواره هم گفت: در این جشنواره تمام استان های نوار مرزی شمال غرب و غرب کشور حضور خواهند داشت که استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان  را شامل می شود.
وی افزود: علاوه بر این رسانه های استان های اربیل، سلیمانیه، حلبچه، دیالی، واسط، میسان و بصره نیز از کشور عراق در این جشنواره حضور خواهند داشت.
نیشابوری گفت: از کشور ترکیه هم رسانه های استان های آغری، ایگدیر، وان و حاکاری در این جشنواره شرکت خواهند کرد.
دبیر جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری هم‌افزایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های رسانه‌ای استان‌های منطقه، فراهم آوردن زمینه رقابت سالم در راستای ارتقای سطح کیفی و محتوایی رسانه‌های منطقه و گسترش مبادلات فرهنگی و رسانه‌ای بین استان‌های مرزی سه کشور ایران و عراق و ترکیه را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
 توسعه‌ و امنیت پایدار فرهنگی و اجتماعی در منطقه، تقویت فضای همدلی و همگرایی بیشتر بین استان‌های جدار مرزی سه کشور همسایه و تقویت دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در راستای تعامل سازنده با کشورهای همسایه از دیگر اهداف مهم این جشنواره است که نیشابوری به آنها اشاره کرد.
وی با بیان اینکه اولین دوره این جشنواره به میزبانی استان ایلام برگزار شد، گفت: تمام نقاط ضعف این جشنواره احصا شده و تلاش کرده ایم در برگزاری دومین دوره آن این مشکلات مرتفع شود.
نیشابوری ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام مجموعه استان بتوان جشنواره ای باشکوه در خور شان و جایگاه کرمانشاه برگزار کرد.
وی تاکید کرد: این جشنواره آبروی تمام استان است و همه باید با حساسیت ویژه ای برای برگزاری هرچه بهتر آن پای کار باشند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید