اخبار

برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجمع فیلم‌سازی استان کرمانشاه

برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجمع فیلم‌سازی استان کرمانشاه
انتخابات هیئت رئیسه مجمع فیلم سازی استان کرمانشاه روز چهارشنبه (8 دی) در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر گزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، روزچهارشنبه (8 دی‌) با حضور  مدیرکل، معاون هنری و سینمایی  و کارشناسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جلسه انتخاب هیات رئیسه مجمع فیلم سازی استان کرمانشاه در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد. 
 در این جلسه پس از بحث و بررسی وضعیت فیلمسازی در استان و طرح دغدغه‌های گوناگون، انتخابات هیئت رئیسه مجمع به‌صورت رسمی برگزار شد، که طی آن آقایان "قدرت‌اله پورحاتمی"، "حسین عیسی حاج" و "امیر دلجو "به‌عنوان نمایندگان منتخب مدیران شرکت‌های فیلمسازی جهت تاسیس مجمع انتخاب شدند.
در ادامه این نشست همچنین مهدی ربانی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تسهیل این فرآیند قول مساعدت وهمکاری داد و مقرر گردید که مکانی برای این مجمع فراهم آورده و نیز یک سالن سینما را برای برگزاری جلسات متنوع هنر و تجربه به این مجمع اختصاص دهد که زمینه رشد و توسعه مجمع هموارتر گردد.
۹ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید