اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:

جشنواره قرآنی مدهامتان مقدمه‌ای برای آشنایی با قرآن کریم است

جشنواره قرآنی مدهامتان مقدمه‌ای برای آشنایی با قرآن کریم است
فاضلی گفت:جشنواره قرآنی مدهامتان مقدمه‌ای برای آشنایی با قرآن کریم و بهانه ای برای گرد هم آمدن فعالان قرآنی است.
بهرام فاضلی در کرمانشاه گفت: ﮐﺎﻧﻮن ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و ﻫﻨﺮی ﻣﺴﺎﺟﺪ در راﺳﺘﺎی ﻧﺸﺮ و ﺗﺮوﯾﺞ ﻣﻌﺎرف ﻗﺮآﻧﯽ و اﺳﺘﻔﺎده از اﺑﺰارﻫﺎی ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و ﻫﻨﺮی ﺑﺮای ﺟﺬب و ﺗﺮﻏﯿﺐ ﺑﯿﺸﺘﺮ و ﺑﻬﺘﺮ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن و ﺟﻮاﻧﺎن در فعالیت‌های قرآنی مساجد این جشنواره را برگزار می‌کند.
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه افزود: باید خرسند باشید که عمر خود را در کنار کلام خدا سپری کرده اید و اگر دنیا دست به دست هم دهد و فرشتگان نیز به کمک انسان بیایند نمی توانند یک سوره و یا یک آیه را بنویسند و شما خادم چنین کتابی هستید.
وی خاطر نشان کرد: پانزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامّتان در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، مفاهیم، اذان، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ جزء ۳۰، مکبری، قرائت نماز،  استعدادیابی، در گروه‌های سنی زیر ۷ سال، ۷ سال تا ۱۶ سال، ۱۶ تا ۳۰ برگزار می‌شود.
فاضلی زاد تصریح کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامّتان به سامانه بچه‌های مسجد به این نشانی https://bachehayemasjed.ir/group/panel/modhamatan مراجعه کنند.
 مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی کرمانشاه اظهار کرد:  استقبال جوانان کرمانشاهی از این مسابقات با وجود برگزاری دیگر مسابقات قرآنی توسط ادارات کل اوقاف و امور خیریه و فرهنگ و ارشاد اسلامی مناسب بوده است.
 
۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید