اخبار

پیام تبریک بهرام فاضلی به رئیس جدید مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پیام تبریک بهرام فاضلی به رئیس جدید مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه طی پیامی، انتصاب محمدحسین هادیان را به عنوان رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد که در پی آن بهرام فاضلی پیام تبریکی صادر نمود.
بسم الله الرحمن رحیم
برادر ارجمند؛ جناب محمدحسین هادیان 
انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی وزیر محترم، نشان از شایستگی، تجربیات ارزشمند، توانمندی‌ و روحیه مکتبی جنابعالی دارد.
بی تردید نیروی انسانی متعهد و متخصص، ارزنده‌ترین سرمایه هر سازمان به شمار می‌رود و مدیران فرهیخته و مجرب به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر در ساختن آینده این سرزمین، محقق ساختن توسعه و پیشرفت کشور و دستیابی به قله‌های رفیع موفقیت نقش و رسالت بسیار مهمی دارند.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به صیانت از ارزش‌های اصیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با بهره‌گیری از ظرفیت های حوزه فرهنگ، هنر و رسانه و توانایی های همکاران در فراهم آوردن فضایی آکنده از ثبات امنیت و آرامش و مناسبات فرهنگی و اخلاقی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
  همچنین برای برادر بزرگوار، جناب قاسم خورشیدی، مدیر پیشین این مرکز سلامتی و توفیق را از خداوند متعال مسألت دارم.
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
 
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید