اخبار

تبریک بهرام فاضلی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با صدور پیامی روز ملی صنعت چاپ را به فعالان و دست‌اندرکاران حوزه چاپ استان تبریک گفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با صدور پیامی روز ملی صنعت چاپ را به فعالان و دست‌اندرکاران حوزه چاپ استان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛  بهرام فاضلی، طی پیامی روز ملی صنعت چاپ را به فعالان این هنر در استان تبریک گفت. در این پیام آمده است؛ 
یازدهم شهریور ماه، روز ملی صنعت چاپ، یادمانی خجسته برای این دستاورد مهم بشری است، روز صنعت چاپ، یادآور تلاش مستمر جمع بزرگی از اهل هنر، ادب و فن است که نتیجۀ آن، عمری دویست ساله برای صنعت چاپ و اعتباری بزرگ برای هنرمندان و صنعتگران حوزه چاپ است.
روز ملی صنعت چاپ بهانه ای است تا از تلاش های مستمر فعالان و اهالی صنعت چاپ استان تجلیل و قدرشناسی شود تا با تقدیر از تلاش کارگران، صنعتگران و اهالی فرهنگ، یاد و خاطره پیشکسوتان صنعت چاپ، زنده بماند و بتوانیم گوشه ای از زحمات بی وقفه آنان را قدردان باشیم.
اینجانب، فرارسیدن یازدهم شهریور، روز ملی صنعت چاپ را به همه فعالان، کارکنان، مدیران، اساتید، رسانه‌پردازان، روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های حوزه چاپ تبریک عرض می‌کنم و آرزومندم با بهبود شرایط در افق پیش رو، حوزه بزرگ چاپ کشور به جایگاه اصیل و مطمئن خود بازگردد و رونق و شکوه و نشاطی درخور همراهش باشد.
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
 
۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید