اخبار

پبام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز

پبام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ در پیام تبریک بهرام فاضلی آمده است؛
بیست و ششم مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین سرو قامتان همیشه جاوید، آزادگان سرافراز آن اسوه‌های عشق و ایثار و صبر و بردباری را به میهن اسلامی است. این روز در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، روز تجلیل از اسرا و مفقودان، روز پاسداشت عزت، ایستادگی و سرافرازی مردان مقاوم و صبور عرصه جهاد و شهادت است که بخش¬هایی از افتخارات زرین دلاوری¬های سرزمین اسلامی¬مان را رقم زدند که استوار و سربلند به میهن عزیز بازگشتند.
با گذشت بیش از ۳ دهه از ورود این عزیزان به خاک وطن و یادآوری ایام معطر به حضور دوباره، اشک شوق بر گونه‌ها جاری می‌شود و بر ما است که فرهنگ عاشورایی اسوه‌های صبر و مقاومت این سرافرازان را زنده نگهداشته و به نسل¬های بعد منتقل نماییم.
26 مرداد ماه سال 1369 سالروز بازگشت قهرمانانه آزادگان به کشور هرگز از حافظه تاریخی این سرزمین پاک نخواهد شد و مردم قدردان ایران اسلامی هیچ گاه رشادت ها و پایداری های آزادگان را فراموش نخواهند کرد.
اینجانب فرا رسیدن 26 مرداد ماه را به تمامی آزادگان شریف استان، خانواده های گرانقدر و صبور آنان و تمام کسانی که در راه عزت و سربلندی ایران اسلامی گام برمی دارند تبریک عرض می نمایم و امیدوارم بتوانیم با تأسی از آزادگان در مسیر خدمت به مردم گام برداریم.
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید