اخبار

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی با صدور پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به مردم مومن و متعهد استان تسلیت گفت. 
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
" السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم "
محرم یادآور بزرگ ترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ است.
 
واقعه عظیم تاسوعا و عاشورای حسینی به عنوان حقیقتی همیشه جاودان و درسی بزرگ برای حق طلبان است و شیعیان و عاشقان سالار شهیدان با عزاداری و مدیحه سرایی ارادت خود به امام خویش و انزجار از ظلم و تباهی را به جهانیان نشان می دهند.
محرم ماه آگاهی، ماه سوگواری و ماه عشق است محرم مدرسه عشق است که باید در آن درس آموخت. کربلا صحنه نمایش رویارویی حق و باطل و حماسه پرشکوه جانبازی و شهادت طلبی است و امام حسین (ع) بهترین آموزگاری بود که عملأ آموخت تقوا، گوشه نشینی و عزلت از جامعه نیست بلکه موهبتی است که با بصیرت، دانایی و ستیز دائم با هواهای نفسانی و مفاسد اجتماعی به دست می آید.
اینجانب فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان را به یکایک عزاداران حسینی تسلیت عرض کرده و امیدوارم ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی باشیم.
 
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید