اخبار

افتتاح نمایشگاه محرق(معرق) ساقه گندم در اسلام آبادغرب ​

افتتاح نمایشگاه محرق(معرق) ساقه گندم در اسلام آبادغرب  ​
با حضور حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب نمایشگاه آثار هنری محرق( معرق) ساقه گندم خانم فرزانه شریفی افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام سید روح الله زمانی موسوی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب آثار هنرمند معرق کار خانم فرزانه شریفی افتتاح شد. 
 
خسرو تمری در این مراسم از تلاش و کوشش خانم فرزانه شریفی برای خلق آثار هنری ارزشمند معرق با ساقه گندم تقدیر و تشکر کرد و افزود : اسلام آبادغرب شهری مملو از هنرمندان توانمند است روز به روز ظرفیت های شهرستان نمایان تر می شود اما حقیقتا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان به تنهایی توان لازم برای پاسخگویی به این ظرفیت ها را ندارد. 
 
وی افزود : عملکرد ما در مقابل حجم و ظرفیت های شهرستان ضعیف است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی حداقل نیازهای هنرمندان باشد و لازم است به ظرفیت ها توجه بیشتری شود . 
 
تمری همچنین از حضور حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان در آیین اففتاحیه نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد. 
 
حجت الاسلام سید روح الله زمانی موسوی در این مراسم با تشکر از خانم شریفی برای خلق آثار هنری زیبا گفت : این آثار ارزشمند و بسیار زیبا هستند و شایسته است برنامه ریزی لازم برای برگزاری این نمایشگاه در سطح مسجد جامع هم صورت گیرد. 
 
وی افزود : شخصا به کار هنری علاقه دارم و آمادگی لازم برای همراهی هنرمندان در موضوعات مختلف به ویژه آسیب های اجتماعی و فرهنگ سازی در این زمینه را دارم. 
 
در این مراسم از طرف خانم فرزانه شریفی تابلوی به امام جمعه شهرستان اهداء شد. 
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید