اخبار

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ متن پیام بهرام فاضلی به شرح ذیل است:
چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی فقیهی عالم، سیاستمداری محبوب، رهبری عادل و مجتهدی وارسته است. بزرگ مردی که پدر همه مسلمانان، آزادگان و مردم رنجدیده و مستضعف جهان بود و با "ایثار، اقتدار و صلابت" اسلام محمدی را چون چشمه ای زلال و نورانی در جهان احیا کرد و امید و روشنی را در دل ستم دیدگان متبلور ساخت.
همچنین قیام خونین و تاریخ ساز مردم در 15 خرداد سال 1342، نقطه عطفی را در تاریخ مبارزات سیاسی ملت سلحشور و آزادی خواه ایران علیه استعمار و استبداد ستمشاهی رقم زد که نشان از روحیه مردان و زنان بزرگ و خداشناسی بود که توانستند با رهبری حضرت امام خمینی (ره)،عظیم‌ترین حماسه مردمی را با خلق حکومت دینی برخاسته از اراده مردم طراحی و پایه‌گذاری نمایند.
 
اینجانب به نمایندگی از خانواده ارزشمند و فرهیخته فرهنگ و هنر استان و همکاران گرامی خود، فرارسیدن سالگرد رحلت ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) را به حضور تمامی  انسان های آزاده تسلیت عرض نموده، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره قیام خونین ۱۵ خرداد، از درگاه خداوند منان، برای آن حماسه سازان آسمانی، قرب الهی و حشر با اولیای او و برای ملت شریف ایران، مزید توفیقات در پاسداشت این امانت بزرگ را خواستارم.
بهرام فاضلی 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه 
 
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید