اخبار

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ دبیرخانه ستاد اجرایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع، طراحی پوستر نمایشگاه مذکور را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان و علاقه مندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.
نوآوری، خلاقیت، زیبایی بصری، پویایی و تکیه بر محور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم از معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه خواهد بود.

 

* شرایط مسابقه:
❇شرکت برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و رایگان است.
هر هنرمند می تواند حداکثر ٣ اثر به دبیرخانه تحویل آثار ارائه نماید.
آثار می بایست در ابعاد  ( 70  * 50 ) با کیفیت 300dpi  و در قالب فایل jpg   و Tif  آماده و ارسال شود. ( ارسال هر دوفایل الزامی می باشد.)
چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد ، خالق اثر می بایست در این خصوص توضیحات کامل را ارائه نماید.
استفاده از آرم، نشان ، ِالمان و علائم غربی و بیگانه که مغایر با قوانین، ضوابط و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران است، ممنوع می باشد.
ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی می باشد.
 
توضیحات: 
✅. دبیرخانه نمایشگاه از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده می نماید. به همین منظور تقاضای حضور و شرکت در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود.
جوایز:
به طرح برگزیده مبلغ ١۵/٠٠٠/٠٠٠ ریال به عنوان جایزه نقدی به همراه لوح افتخار تعلق می گیرد و در آئین اختتامیه به هنرمند اهدا خواهد شد. ٢ اثر شایسته تقدیر نیز ضمن دریافت لوح افتخار در کتاب نمایشگاه چاپ و معرفی خواهد شد.
 
نحوه ارسال: 
 
✅. دریافت آثار در قالب فرمت اعلامی از طریق مراجعه حضوری، ارسال بسته پستی و هم از طریق سایت و نشانی فضای مجازی امکان پذیر می باشد.. 
 
زمان برگزاری:
✅. زمان برگزاری مسابقه طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی از روز شنبه  ١۴٠٠/٠٣/٠١ تا روز پنج شنبه ١۴٠٠/٠٣/٢٠ مقرر گردیده است.
 
نشانی پستی: 
     تهران، خیابان حافظ، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک ۶
پست الکترونیک:      ravabet.mode@gmail.com
تلفن تماس :  
۶۶٧٢٢٣١٢_۶۶٧٣١۵۶٠
 
۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید