اخبار

از پوستر سومین دوره کتاب سال استان رونمایی شد

از پوستر  سومین دوره کتاب سال استان رونمایی شد
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ روز چهارشنبه در آیین تجلیل از ناشران استان کرمانشاه که در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد؛ از پوستر سومین دوره انتخاب کتاب سال استان کرمانشاه به نام استاد «یدالله بهزاد کرمانشاهی» در ۲ بخش موضوعی و ویژه رونمایی شد.
پوستر این رویداد ارزشمند استانی همزمان با آیین تجلیل از ناشران فعال استان در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداف توسعه فرهنگ نشر در جامعه، معرفی آثار فاخر مکتوب نویسندگان و ناشران و ارتقا سطح مطالعه و ترویج کتابخوانی رونمایی شد.
نویسندگان در بخش موضوعی می‌توانند آثار تالیف، ترجمه و تصحیح در موضوعات ۱۰ گانه کلیات، فلسفه و روانشناسی، دین، علوم اجتماعی، علوم خالص، علوم کاربردی، هنر، ادبیات، تاریخ، جغرافیا، کودک و نوجوان و همچنین در بخش ویژه «استان‌شناسی» در حوزه‌های زبان و ادبیات، گویش‌ها و خرده فرهنگ‌های استان، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
در این دوره همه کتاب‌های منتشر شده از سال ۹۴ تا پایان سال ۹۹ مورد ارزیابی قرار می‌گیرند بنابراین نویسندگان و ناشران می‌بایست نسبت به ارائه ۲ جلد کتاب به دبیرخانه اقدام کنند ضمن اینکه جایزه کتاب سال در صورت انتخاب فقط به نویسنده اثر تعلق خواهد گرفت.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پایان ۳۱ مرداد امسال به دبیرخانه ارسال و نتایج نهایی داوری که در تهران و توسط کارشناسان غیربومی انجام می‌شود، نیمه اول آبان اعلام و آیین پایانی و اعطای جایزه هم نیمه دوم آبان امسال طی مراسمی برگزار خواهد شد.
جایزه نقدی در هر موضوع مبلغ ۲ میلیون تومان، جایزه شایسته تقدیر در هر موضوع مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و مبلغ سه میلیون تومان هم برای جایزه بخش ویژه در نظر گرفته شده است.
دبیرخانه این جشنواره اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه است و نویسندگان و ناشران علاقه‌مند به شرکت در این رویداد می‌توانند با شماره ۰۹۱۸۸۵۸۹۴۰۵ تماس بگیرند.
۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید