اخبار

شهاب متفی فر ؛ رئیس جدید انجمن موسیقی کرمانشاه شد

شهاب متفی فر ؛ رئیس جدید انجمن موسیقی کرمانشاه شد
جلسه تودیع معارفه رئیس انجمن موسیقی به ریاست مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در محل سالن جلسات این اداره کل (18 فروردین) برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی در جلسه روز چهارشنبه (18 فروردین )  ضمن تشکر از زحمات فرزاد شهسواری؛ مسئولیت انجمن موسیقی کرمانشاه را به شهاب متقی فر محول نمود.
جلسه معارفه با حضور مدیر کل، معاون هنری و سینمایی، رئیس گروه هنری، مسئول حراست، مسئول روابط عمومی و هنرمندان رشته موسیقی؛ عبدالرضا تنهایی، بهزاد مرادی، مصطفی اسدزاده و مجتبی بهرامی برگزار گردید . 
در این جلسه بهرام فاضلی ضمن تبریک ایام شعبانیه در معرفی انجمن موسیقی کرمانشاه اظهار داشت: همیشه در جلسات اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شده که یکی از کم چالش ترین، فخیم ترین، با اخلاق ترین و همراه ترین حوزه کاری ما در استان کرمانشاه؛ حوزه موسیقی است.
وی ادامه داد: معمولا مدیران کل و معاونین ذیربط ادارات ارشاد در سنوات مختلف در انجام مسائل مختلف حوزه موسیقی دارای آرامش خاطر و بی دغدغه ای هستند و علیرغم اینکه موسیقی بسیار تنش زا و پرچالش به نظر می رسد، از جهت تاثیرگذاری در مردم نسبت به دیگر حوزه ها، یکی از بهترین حوزه های فرهنگ و هنر در سطح ملی می باشد.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از رئیس جدید انجمن موسیقی درخواست نمود با حمایت این اداره کل و هنرمندان مجرب و ارزشمند رشته موسیقی کرمانشاه؛ این حوزه را به سطح بهتر و بالاتری برساند، فعالیت چشمگیرتری داشته  و به تولید محتوا بپردازد.
وی همچنین گفت: برنامه های پیش بینی شده در سال جاری طی جلسات متعدد  در قالب جدولی تدوین و طراحی گردیده، به طوری که در مرکز و شهرستان های تابعه با حمایت و دقت نظر آقای ربانی نژاد، معاون محترم هنری و سینمایی برنامه های شاخص و بسیار ارزشمندی در حوزه موسیقی مصوب شده است که امیدواریم شرایط اجرای آنها  فراهم گردد. 
فاضلی اظهار داشت: ما خادم شما عزیزان هنرمند هستیم، وظیفه ما حمایت، هدایت و نظارت هنرمندان است و امیدواریم  با کمک شما بتوانیم گامی در جهت ارتقاء موسیقی استان برداریم و تعریف و تحقق این گام مهم به عهده زبدگان و هنرمندان ارزشمند استان است که همت بیشتری صرف نموده و موسیقی استان را به زایش و تولید بیشتری برسانند.
در پایان این جلسه؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فرزاد شهسواری به دلیل مدیریت این انجمن، آقای شهاب متقی فر را به عنوان رئیس جدید انجمن موسیقی کرمانشاه معرفی نمود.
گفتنی است؛ متقی فر  علاوه بر آهنگ سازی و تنظیم بیش از 110 اثر موسیقیایی؛ مسئولیت های زیر را در کارنامه هنری خود دارد؛
 رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳
- رییس انجمن موسیقی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از اردیبهشت ۱۳۹۴ تا شهریور۱۳۹۷
- مدیرواحدموسیقی صداوسیمای کرمانشاه(شبکه زاگرس) ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵
- مسوول هماهنگی موسیقی صداوسیمای کرمانشاه(شبکه زاگرس) ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۳
- عضو شورای شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از ۱۳۸۳ تا کنون
- درحال حاضربعنوان کارشناس موسیقی رادیوکرمانشاه مشغول خدمت است
 
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید