اخبار

برگزاری آخرین جلسه شورای اداری در سال 99

برگزاری آخرین جلسه شورای اداری در سال 99
آخرین جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در سال 99 با حضور مسئولین این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، آخرین جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جاری، پیش از ظهر امروز چهارشنبه(27 اسفند) با موضوع بررسی فعالیت های صورت گرفته در سال 99 و شرح برنامه های کلی سال 1400 و با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی، روسای شهرستان های تابعه و تعدادی از کارشناسان درمحل مجتمع فرهنگی و هنری وحدت کرمانشاه برگزار شد.
بهرام فاضلی ضمن آرزوی سلامتی، برکت و شادکامی برای همگان در سال 1400 اظهار داشت: مردم سال بحرانی را پشت سر گذاشتند، بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها و به طبع بخشی از فعالیت ها و برنامه های پیش بینی، طراحی و تدوین شده این اداره کل را هم  لغو نمود.
وی در ادامه گفت: اما می توان از شرایط کرونا هم حداکثر استفاده را برد و بیماری کرونا را تبدیل به فرصت نموده و برنامه ها را به شکل و نحو دیگری از جمله در فضای مجازی اجرا نمود.
فاضلی همچنین خطاب به روسای شهرستان ها گفت: برای سال آینده برنامه ریزی داشته باشید و از پتانسیل فرمانداری ها و ادارات همسو، انجمن های فرهنگی و هنری و هنرمندان در شهرستان ها کمک بگیرید، ما هم حمایت خواهیم کرد و سعی می کنیم که شهرستان ها بیشتر از پیش فعال شوند و مردم مشتاق از برنامه های فرهنگی و هنری بهره مند شوند.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه به حساسیت  انتخابات اشاره نمود و بیان داشت:  انتخابات شورا و ریاست جمهوری پیشرو است و ما سعی داریم در جایگاه یک ارگان فرهنگی بدون الگوپذیری از اشخاص و گروه خاصی، تاثیرات مثبتی در روند جریان انتخابات داشته و با ادارات مجری همکاری مطلوبی داشته باشیم.
 وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی سالی بدون کرونا و بیماری برای تمامی مردم دنیا همراه با سلامتی و سرافرازی، مواردی همچون؛ شورای فرهنگ عمومی، شورای اطلاع رسانی، حوزه پژوهشی اداره کل، تکریم ارباب رجوع و آموزش کارکنان را از مهمترین مسائل کاری این اداره کل دانست و از همه اعضای حاضر در جلسه درخواست نمود که توجه ویژه ای به این موارد داشته باشند. 

 

 سپس معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن تبریک اعیاد مبارک امامان معصوم(ع)، با اشاره به نقش و اهمیت نیروی انسانی در تحقق اهداف و برنامه های سازمانی، ابراز کرد: رعایت نظم و انضباط اداری اولین و مهمترین مشخصه تعهد و وظیفه شناسی کارکنان است.
وی از توجه و پایبندی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به رعایت نظم اداری و تکریم ارباب رجوع، ابراز رضایت کرد و افزود: در خصوص حفظ و نگهداری و صیانت از اموال اداری و استفاده مطلوب از امکانات مصرفی اهتمام ویژه داشته باشید.
صدراله بابلی، در ادامه بر پاسخگویی سریع و به موقع در مکاتبات اداری، ارسال گزارشات و تهیه و انتشار اخبار شهرستان ها تأکید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن توصیه به روسای ادارات شهرستان های تابعه اظهار داشت: ضمن تقدیر از زحمات یکساله شما بزرگواران با تمام شرایط سختی که وجود داشت، انتظار داریم روابط خود را  با ارگان هایی همچون فرمانداری، دفاتر امام جمعه، بخشداری و ادارات فرهنگی شهرستان ها جهت  استفاده از ظرفیت بالقوه آنان و هم افزایی و هم اندیشی در امور جاری شهرستان ها بیشتر کنید. 
بابلی در ادامه سخنان خود گفت: همچنین هنرمندان شهرستان ها، آنهایی که شاخص هستند را تکریم و تجلیل نمایید تا مایه دلگرمی شود،  آنان را گرامی بدارید و برای جوانان الگوسازی کنید و آنهایی را شناخته شده نیستند را دریابید و استعدادیابی کنید و به این  اداره کل معرفی کنید، از بانکها برای دریافت تسهیلات آنان درخواست همکاری نمایید.
 وی در پایان سخنان خود ضمن آروزی سلامتی و سربلندی برای همگان به ویژه همکاران پرتلاش خود؛ از روسای شهرستان ها خواست ارسال اخبار فعالیت های صورت گرفته و گزارش های درخواست شده از طرف اداره کل را با  جدیت، دقت نظر و سرعت بیشتری انجام دهند.
 
 
 
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید