اخبار

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو منصوب شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو منصوب شد
طی مراسمی و با حضور مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و اصحاب فرهنگ و هنر حجت الاسلام مصطفی ملکی، به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو منصوب شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس شهرستان دالاهو روز شنبه (2 اسفند) به حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی, توسط صدراله بابلی و با حضور مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اساتید و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان دالاهو برگزار شد.
امام جمعه دالاهو در خصوص نقش فرهنگ و هنر و مسئولین فرهنگی و هنری در منطقه مطالبی را یادآور شد و از تلاش های شبستری قدردانی نموده و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود.
فرماندار شهرستان دالاهو نیز  از خدمات ارزنده علی شبستری در زمان مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دالاهو به خصوص تلاش برای انتخاب این شهر به عنوان «شهر ملی ساخت تنبور» تقدیر کرد.
محمدی از محبوبیت شبستری به واسطه خدمت صادقانه و اخلاق نیک وی در میان مردم دالاهو به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر به ایراد سخن پرداخت.

  در ادامه صدراله بابلی، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به جایگاه شهرستان دالاهو در حوزه های مختلف فرهنگ، ادب و هنر استان به ویژه در حوزه موسیقی انتخاب دالاهو به عنوان شهر ملی ساخت تنبور  را به مردم این شهرستان تبریگ گفت و آن را نتیجه تلاش های مسئولین فرهنگی از جمله آقای شبستری و همکاران وی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دالاهو دانست.

سپس صدراله بابلی به حکم بهرام فاضلی، ضمن سپردن تصدی ریاست شهرستان دالاهو به حاج مصطفی ملکی از زحمات بی دریغ و خالصانه علی شبستری، رئیس قبلی این اداره تقدیر و تشکر نمود.

در پایان از سوی بزرگان شهر و هنرمندان حاضر در مراسم؛ هدایایی به رسم یادبود و سپاس از سال ها تلاش  ارزنده شبستری  به ایشان اهداء گردید .
 
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید