اخبار

رئیس شورای اطلاع رسانی :

روابط عمومی هانقش دولت وچگونگی ارائه خدمات درشرایط تحریم رابیان کنند.

روابط عمومی هانقش دولت وچگونگی ارائه خدمات درشرایط تحریم رابیان کنند.
رئیس شورای اطلاع رسانی کرمانشاه با تحسین همراهی و صبوری مردم علیرغم شرایط تحریم ها و کرونا تصریح کرد: مردم علیرغم این مشکلات دشمن را مایوس کرده اند از این رو مسئولیت مدیران در خدمت رسانی دو چندان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ "حسین خوش اقبال" در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که امروز (29 آبان) در سالن تدبیر استانداری برگزار شد بر تلاش مضاعف مدیران استان در خدمت رسانی و پیگیری امور در روزهای آخر سال تاکید کرد و افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات 1400، تمام تلاش دشمن، ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی و ایجاد شکاف بین ملت و دولت است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با اشاره به اهمیت امیدواری مردم با بیان خدمات دولت و نظام اظهار داشت: برخی در بیان حقایق و سختی هایی که دولت در اداره امور داشته کتمان کاری می کنند و نمی گویند که اگر تحریم ها نبود شرایط کشور چگونه رقم می خورد.
خوش اقبال با بیان اینکه امیدواری مردم به چرخش قلم هاو نگاه دوربین ها بستگی دارد اضافه کرد: شهروند امروز، قضاوت خود را نه از متن رویدادها بلکه از نوع پردازش رسانه ها دریافت میکند. بنابراین نقش رسانه ها در امیدواری و نشاط افرینی در جامعه بسیار حائز اهمیت است.
خوش اقبال با اشاره به بیانات صبح امروز رهبرمعظم انقلاب گفت: مشارکت حداکثری و پرشور برای رهبرانقلاب در اولویت نخست است و ایشان در تمام ادوار انتخابات همواره بر اهمیت نقش مردم تاکید داشته اند.  
وی در ادامه با  با بیان اینکه بخش بزرگی از پویایی، نشاط افرینی و حساس سازی جامعه نسبت به مساله مشارکت و انتخابات به عملکرد رسانه ها باز می گردد با اشاره به اهمیت امید آفرینی در جامعه به روابط عمومی های ادارات و دستگاهها تاکید کرد که در بیان خدمات و تبلیغات خود حتما نقش دولت و چگونگی ارائه خدمات در شرایط تحریم را بیان کنند

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید