اخبار

تمدید جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی فیروزه تا پنجم اسفند

تمدید جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی فیروزه تا پنجم اسفند
​ با اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی«فیروزه»، مهلت شرکت این‌رویداد تا پنجم اسفند تمدید شد.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: پیش از این فراخوان ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی« فیروزه» تولیدکنندگان، کارآفرینان و هنرمندان کرمانشاهی منتشر شد  که به دلیل درخواست هنرمندان، این فرصت تا پنجم اسفند  99 تمدید شد.
 تیموری از افزایش بازه زمانی آثار تولید شده و تمدید مهلت شرکت در این جشنواره تا پنجم اسفندماه خبر داد و گفت: دبیرخانه این رویداد فرهنگی به دلیل درخواست هنرمندان، مهلت زمانی ارسال اثر به این دوره از جشنواره برای علاقه‌مندانی که تا کنون امکان ارسال آثار خود را نداشتند تا پنجم اسفندماه تمدید کرد.
تیموری گفت: فراخوان ارسال آثار به ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی( فیروزه) در چهار بخش اصلی و یک بخش ویژه منتشر شد که علاقمندان می‌توانند تا پنجم اسفند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره مجازی ارسال کنند.
علاقمندان می توانند از طریق پایگاه اینترنتی https://jayezehfiroozeh.farhang.gov.ir/ نسبت به ثبت‌نام اقدام وجهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره با آقای بساطی 09188589405 «دبیرخانه ششمین جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه کرمانشاه» تماس حاصل نمایند .
 
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید