اخبار

بهرام فاضلی:

حوزه هنری شجره طیبه ای است که از آغاز پیدایش تا امروز بالنده بوده است

حوزه هنری شجره طیبه ای است که از آغاز پیدایش تا امروز بالنده بوده است
طی نشستی از برگزار کنندگان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر 99 کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ روز پنجشنبه (23 بهمن) طی نشستی، از برگزار کنندگان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه (حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی) تجلیل شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آغاز مراسم گفت: ایام ا... دهه فجر راتبریک عرض می کنم و در این ایام مبارک، یادی می کنیم از امام راحل، شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای حرم، شهدای سلامت و کلیه عزیزانی که از جان خود گذشتند تا این انقلاب پایدار و پابرجا بماند و از آنجا که هرچه داریم از قِبل این ایثارگری هاست، برماست که در آغاز هر کاری بعد از ذکر نام خداوند متعال، از این سلحشوران تکریم کنیم.
سپس فاضلی در خصوص جایگاه حوزه هنری گفت: حوزه هنری شجره طیبه ای است که از آغاز پیدایش تا امروز بالنده بود و همچون مأمن امنی، همیشه آرامش ویژه ای را برای مخاطبان هنرمند خود در استان به همراه داشته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: و از آنجا که نیت خیری در بنیانگذاری این ارگان بزرگ فرهنگی بوده، همچنان این خیریت بر امور این حوزه جاری و ساریست و می توان آن را در تمام برنامه هایی که برگزار نموده، مشاهده کرد.
فاضلی تاکید کرد: از آنجا که یک آرامش و طمأنینه ای در انجام امور این حوزه می بینیم، هرگاه قرار است در اجرای برنامه ای از جمله همین جشنواره فیلم فجر همکاری کنیم اطمینان خاطر داریم که نه تنها به مشکلی برنمی خوریم بلکه کارها به نحو احسن و با رضایت خاطر انجام می پذیرد.
فاضلی در خصوص ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در استان تاکید کرد و بیان داشت: ما هم اکنون در حال تهیه و تدوین برنامه های سال 1400 هستیم  و از همین جا اعلام می کنم اداره فرهنگ و  ارشاد و حوزه هنری دو ارگانی که از هم تفکیک¬ناپذیر هستند در اجرای برنامه های خود، می توانید از  ظرفیت های گسترده این اداره کل استفاده نمایید. 
در پایان بهرام فاضلی ضمن آرزوی توفیق برای کارکنان حوزه هنری کرمانشاه گفت:  فرصت را مغتنم می شمارم و از پرسنل حوزه هنری به ویژه دکتر افشین آزادی (رئیس حوزه هنری) و همکاران خودم  در معاونت هنری و سینمایی و به ویژه دکتر مهدی ربانی نژاد(معاون هنری و سینمایی)، دکتر صادق مه نگار (نماینده گرانقدر وزارتخانه در برگزاری جشنواره) و کنجوری و پیره بابایی (مسئولین سینما آزادی و فرهنگ کرمانشاه) که زحمت بسیاری در برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه کشیدند،  تقدیر و تشکر می نمایم.
 
۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید