اخبار

هیئت مدیره خانه مطبوعات کرمانشاه معارفه شدند

هیئت مدیره  خانه مطبوعات کرمانشاه معارفه شدند
مراسم معارفه هیات مدیره و بازرسان جدید خانه مطبوعات استان کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ صبح امروز پنجشنبه (23 بهمن) با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و رسانه ای، رئیس حراست و رئیس گروه رسانه و مطبوعات و کارشناس مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات کرمانشاه مراسم تودیع خانه مطبوعات برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ در ابتدای این مراسم از زنده یاد «سید سیاوش حسینی»، عضو هیئت رئیسه خانه مطبوعات دور قبل، سرپرست روزنامه کیهان و پیشکسوت با اخلاق، مومن  و محبوب مطبوعات استان کرمانشاه به نیکی یاد کرد. 
سپس فاضلی ضمن تبریک به اعضاء جدید هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان اظهار داشت: انتخابات رقابتی خوبی با سعه صدر شما و همکاری همکارانم در واحد مطبوعات این اداره کل انجام شد.
وی  در بخش دیگری از صحبت‌های خود نقدهایی را به اساسنامه خانه مطبوعات وارد دانست و اظهار داشت: اساسنامه نیاز به تغییراتی دارد، از شما دوستان خانه مطبوعاتی که مجموعه ای منسجم، با اخلاق، همراه و دلسوز هستید، استدعا دارم اساسنامه را با دقت بخوانید و تغییرات موردنیاز آن را به انجام برسانید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه همچنین گفت: از شما استدعا  دارم افراد دیگری که در رسانه های استان(به عنوان مدیرمسئول، خبرنگار و...) زحمت می کشند را به خانه مطبوعات دعوت کنید و آنها را  ترغیب به عضویت و مشارکت بیشتر نمایید.
وی اظهار داشت: و درخواست بسیار مهمی از شما اعضای محترم و دیگر خبرنگاران ارجمند دارم اینکه با تمام ظرفیت خود، سطح اخلاق حرفه ای و دانش رسانه ای خود را بالا ببرید که با این کار در واقع سطح سواد و دانش استان و در پی آن مطالبه گری  مردم کرمانشاه را افزایش داده اید.
فاضلی ادامه داد: شما زبان گویای مردم هستید، شما پل ارتباطی مردم و مسئولین استان و کشور هستید، از شما می خواهم  از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنید تا این استان مظلوم و ستمدیده از این حالت رکود و رخوت درآمده و به شرایط بهتری برسیم.
گفتنی است؛ خانه مطبوعات استان کرمانشاه به مجتمع وحدت (میدان آیت ا...جلیلی)انتقال خواهد یافت که شرایط بهتری را برای برگزاری برنامه¬های خانه مطبوعات (اعم از کلاس¬های آموزشی، سمینار، همایش و...) خواهد داشت.
 
شایان ذکر است؛ هفتمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه روز دوشنبه (13 بهمن) به صورت الکترونیکی برگزار شد و هیئت مدیره جدید این تشکل برای مدت سه سال آینده انتخاب شدند.
 
 
 
 
 
 
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید