اخبار

بهرام فاضلی :

اختصاص تسهیلات ویژه به سینماداران کرمانشاه

اختصاص تسهیلات ویژه به سینماداران کرمانشاه
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان کرمانشاه و دبیر سی‌ ونهمین جشنواره فیلم فجر این استان بااعلام واگذاری صدر صد این‌جشنواره در سال ۹۹ به موسسه بهمن سبز نماینده دوسینمای آزادی و فرهنگ ، از نگاه حمایتی این دبیرخانه به این صنف مهم فرهنگی و هنری سخن گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ. و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان کرمانشاه و دبیر سی‌ ونهمین جشنواره فیلم فجر این استان بااعلام واگذاری صدر صد این‌جشنواره در سال ۹۹ به موسسه بهمن سبز نماینده دوسینمای آزادی و فرهنگ ، از نگاه حمایتی این دبیرخانه به این صنف مهم فرهنگی و هنری سخن گفت.
فاضلی با برشمردن خسارت زیادی که بدلیل شیوع اپیدمی کرونا به هنر صنعت سینما وارد شد از نگاه ویژه اداره کل برای جبران بخشی از این خسارت یاد و اعلام داشت که که سی و نهمین جشنواره به طور صد درصد تمام سود و حسن برگزاری اش در سال ۹۹ به سینماداران بازخواهد گشت و این اداره کل هیچگونه نگاه اقتصادی به این فستیوال ندارد .
ایشان افزودند؛ علاوه بر این گام مهم، این اداره کل همچنین با انجام تمام مقدمات در مرحله پایانی اختصاص تسهیلات ارزان قیمت خوبی با مبلغی مناسب و با سود ۴ درصد از محل حمایت های ویژه کرونا به سینما فرهنگ و ِآزادی کرمانشاه قرار دارد که ان شا الله تا چند روز دیگر این تسهیلات به این اماکن مهم و تاثیر گذار اختصاص خواهد یافت .
بهرام فاضلی  همچنین از تشکیل کمیسیون بند ۵  آئین نامه درجه بندی و نظارت بر سالنهای اکران در هفته گذشته به مناسبت دهه مبارکه فجر و برگزاری جشنواره در خصوص ارتقا درجه کیفی این دو سینما خبردادند و گفتند که بحمدلله کمیسیون مذکور به اتفاق آرا با ارتقا درجه کیفی سینماهای آزادی و فرهنگ کرمانشاه به ممتاز موافقت نمودند که این امر گام مهمی در افزایش اعتبار و ارزش اماکن فرهنگی هنری استان در سنجش شاخصه ها و مولفه های توسعه و رشد قلمداد خواهد شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در بخشی دیگر از این گفتگو افزودند؛ مرحله نهایی موافقت های سینما  «پاز» در کرمانشاه به عنوان اولین کافه سینمای استان نیز در حال انجام است که امید است به زودی شاهد افتتاح این سینما نیز باشیم .


۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید