اخبار

مهلت اعلام وصول روزنامه‌ها و نشریات 20 روز پس از چاپ اعلام شد

مهلت اعلام وصول روزنامه‌ها و نشریات 20 روز  پس از چاپ اعلام شد
واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای از مدیران مسئول روزنامه‌ها و نشریات استان خواست نسبت به اعلام وصول نشریه خود بلافاصله پس از انتشار، اقدام کنند.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی اعلام کرد؛ با توجه به الزام قانون مطبوعات در مورد لزوم تکمیل فرایند و تأیید اعلام وصول روزنامه‌ها و نشریات بلافاصله پس از چاپ، مقتضی است در این خصوص اقدام لازم معمول گردد تا «عدم اعلام وصول» منجر به بروز برخی مشکلات احتمالی نشود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تاکید کرد؛ که حداکثر زمان قابل قبول برای فرایند اعلام وصول و تایید اعلام وصول روزنامه‌ها و نشریات، 20 روز پس از انتشار است.
این اطلاعیه یادآور می شود که تعداد اعلام وصول تایید شده روزنامه‌ها و نشریات، یکی از شاخص‌های اصلی و تاثیرگذار در محاسبه یارانه‌های ادواری است.
فاضلی تاکید کرد؛ تنها ملاک برای پرداخت یارانه مطبوعات انتشار مستمر و اعلام وصول نشریات در قانون تعیین شده و در این زمینه تمامی رسانه های استان  براساس طرح رتبه نشریات یارانه ها تخصیص می یابد.
طبق این اعلان؛ گزارش‌گیری واحد مطبوعات این اداره کل، 20 روز پس از پایان هر بازه زمانی اعلام شده، انجام می‌شود و شماره‌هایی که پس از موعد مقرر اعلام وصول شوند و یا به صورت تجمیعی و با ارائه چند شماره در یک نوبت خواهان اعلام وصول باشند، مشمول حمایت نخواهند بود.
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید