اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه: رسانه‌ها نقش کلیدی در تغییر نگاه جامعه دارند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه: رسانه‌ها نقش کلیدی در تغییر نگاه جامعه دارند
بهرام فاضلی در بازدید از خبرگزاری موج کرمانشاه، نقش رسانه‌ها را در تغییر نگاه جامعه بسیار مهم عنوان کرد و گفت: بینش، عشق و سواد در عرصه رسانه می‌تواند نگاه و مسیر آینده را برای جامعه باز و روشن کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری موج؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولان حوزه رسانه‌ای و مطبوعات، از خبرگزاری موج کرمانشاه بازدید و از نزدیک با فعالین حاضر در این رسانه دیدار و گفتگو کرد.
فاضلی ضمن تقدیر از فعالین رسانه خبرگزاری موج کرمانشاه در بیان دغدغه‌های اجتماعی استان، از حرفه رسانه به‌عنوان شغلی سخت تعبیر کرد و افزود: شغل و جایگاه رسانه‌ای به‌واسطه ارتباط نزدیک با عامه جامعه و از طرفی کمبود امکانات مالی موجود در این حرفه، بسیار حساس و از طرفی طاقت‌فرسا است و به همین دلیل حضور و ممارست در عرصه رسانه‌ای عشق واقعی را می‌طلبد.
وی در ادامه ضمن اعلام خبر تدوین کتاب رسانه‌های کرمانشاه در آینده نزدیک، خاطرنشان ساخت: تدوین و چاپ این کتاب به‌منزله شناسنامه‌ای مدون از رسانه‌های فعال استان محسوب می‌شود و در این راستا به‌رغم وجود موانع کرونایی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه تصمیم گرفت که با حفظ کامل پروتکل‌های بهداشتی بازدیدی کلی از رسانه‌های کرمانشاه داشته باشد و در ابتدا این بازدید از خبرگزاری فعال استان شروع شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه بروز و شیوع کرونا را به‌عنوان یکی از عوامل مهم و کند کننده در اجرای برنامه‌ریزی‌های حوزه فرهنگ و هنر کرمانشاه عنوان کرد و گفت: به گواه اسناد تاریخی می‌توان کرونا را مهم‌ترین حادثه تاریخی به شمار آورد که تمام دنیا را به‌شدت درگیر و محدود ساخته و قطعاً کشور و استان ما نیز از این واقعه بی‌نصیب نبوده است، کما این حوزه فرهنگ و هنر بیش از هر صنف و حرفه‌ای از این بلا متضرر شده‌اند.
فاضلی ماهیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری را اصالتاً بر مبنای اجتماع عنوان کرد و تأکید کرد: قطعاً در شرایط وجود فضای کرونا به‌رغم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نمی‌توان آن‌چنان‌که بایدوشاید برنامه‌های فرهنگی و هنری را برپا نمود و از این لحاظ این قشر همواره متضرر می‌شوند.
 
۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید