اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه از سرپرستی خبرگزاری ایلنا

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه از سرپرستی خبرگزاری ایلنا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون فرهنگی و رسانه ای، رئیس حراست، رئیس گروه رسانه و کارشناس مسئول مطبوعات استان کرمانشاه، پیش از ظهر امروز (30 مهر) از خبرگزاری موج و ایلنا بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه‌‌؛ این دیدار با هدف تقدیر از زحمات اهل رسانه در این شرایط سخت کرونایی به سبب تلاش و پشتکار مستمر جهت آگاهی بخشی به مردم استان، دریافت مطالبات و درخواست های کارکنان رسانه ها، جمع آوری و تجمیع  مشخصات به روز عوامل خبرگزاری ها جهت چاپ و... صورت گرفت.
در این بازدیدها‌‌‌؛ بهرام فاضلی بااشاره به محدودیت های کاری پیش آمده به سبب وجود ویروس کرونا در جامعه اظهار داشت؛
با وجود این بیماری منحوس، آمدیم تا ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، یادآور شویم همچنان در کنار هم، سنگر فرهنگ و اطلاع رسانی را با توکل بخدا  و امید و انگیزه بیشتر حفاظت می کنیم و این موارد مشکل آفرین نباید ما را از هدف خود دور کند، موجب دلسردی شود. 
 
وی ادامه داد؛ شرایط کاری در رسانه و مطبوعات در تمام طول سال، تحت هیچ شرایطی تعطیل نبوده و چه بسا عوامل ویژه و حادی همچون همه گیری ویروس کرونا در جهان، تلاش آنان را جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم دردمند  بیشتر نموده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن تجلیل از تلاش تمامی خبرنگاران و دست اندرکاران خبرگزاری موج و ایلنا، به رسم یادبود تابلو ارزشمندی به خط استاد گرانقدر کرمانشاهی، عبداله جواری خطاطی شده را به آنها هدیه نمود.
 
قابل ذکر است‌؛ خبرگزاری موج به سرپرستی سروش زنگنه و خبرگزاری ایلنا به سرپرستی منیر دشتی در کرمانشاه اداره می گردد.
 
۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید