اخبار

کرجی به عنوان رئیس هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه معرفی شد

کرجی به عنوان رئیس هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه معرفی شد
طی حکمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ جعفر کرجی به عنوان رئیس (واحد پسران) هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ امروز چهارشنبه (2 مهر) توسط مهدی ربانی نژاد (معاون هنری و سینمایی) و با حضور محمد عیوضی(مسئول حراست) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، حامد شاهینی(رییس اداره آموزش‌های فنی‌حرفه‌ای و کاردانش آموزش و پرورش) و تعدادی  از مدرسان هنرستان هنرهای زیبا؛ ضمن تقدیر از زحمات فریبرز کلانتری؛ جعفر کرجی به عنوان رئیس جدید هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه(واحد پسران) معرفی شد. 
 مهدی ربانی در ابتدای این جلسه؛ در خصوص نقش و جایگاه هنر در زندگی و اظهار داشت: بعد از  انقلاب صنعتی، روابط انسانی نیز رنگ و بوی صنعتی و ماشینی به خود گرفته و کم رنگ شدن انسانیت  و عاطفه از جمله عوارض صنعتی شدن جوامع است.
وی گفت: هر قدر جامع صنعتی تر می شود، روابط بین خانواده بیشتر به سردی کشیده می شود و به تبع آن رشد طلاق عاطفی، استرس، افسردگی، گوشه گیری، اعتیاد، ازدواج های بدفرجام و...افزون تر می¬گردد و در حال حاضر  جامعه ما به سمت صنعتی تر شدن می رود و این احساس نیاز به هنر برای تقلیل خشونت بیشتر احساس می شود در واقع تقلیل خشونت و جرم با هنر میسر می گردد.
ربانی ادامه داد: برای دور شدن از فضای خشونت و استرس، ملال و کرختی، ناامیدی و...می توان به دین و هنر پناه برد و اضطراب و تنش را از ذهن بکاهیم و بذر امید را در دل جوانان و نوجوانان بکاریم و این امید را به وسیله هنر و تاثیرات آن را به جامعه تزریق کنیم.
 
معاونت هنری و سینمایی بیان داشت: با این تفاسیر هنرستان می¬تواند یکی از مامن های بسیار تاثیرگذار جهت رشد هنر در خانواده و جامعه باشد و از این رو انتظار داریم حمایت جدی تری از طرف سازمان آموزش و پرورش در جهت رشد و ارتقای سطح کیفی هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه صورت گیرد.
در پایان ربانی ضمن تبریک به جعفر کرجی به عنوان مدیریت جدید هنرستان؛ از زحمات شبانه روزی فریبرز کلانتری که به مدت 4 سال مدیریت واحد پسران هنرستان هنرهای زیبای کرمانشاه را به عهده داشتند، با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر  نمود.
 
 
 
 
۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید