اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با صدور پیامی، سالروز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با صدور پیامی، سالروز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با صدور پیامی، سالروز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی؛ طی پیامی هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.در این پیام آمده است؛ 
«به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده ، اجازه جهاد داده شده است، چرا که مورد ستم قرار گرفته اند و خدا بر یاری آنها تواناست» (سوره مبارکه الحج آیه ۳۹)
هشت سال دفاع مقدس، جلوه گاه ایثار، ازخود گذشتگی، رشادت، شجاعت و شهادت است. دوران جنگ تحمیلی و دفاع جانانه ی شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان از مرزهای ایران، صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضمین کرد و امنیت، توسعه و پیشرفت امروز حاصل خون های پاکی است که در این راه بر زمین ریخته شد.
بی شک، مقدس‌ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد که در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد.
بی‌تردید تأسی از فرهنگ عاشورای حسینی عاملی مؤثر در تقویت روحیه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود، آزادی خواهانی که با مقاومت سرسختانه و بی نظیر خویش توانستند طومار استکبار و دشمنان این مرز و بوم را در هم بپیچند و قدرت دفاع ایرانیان را به رخ جهانیان بکشند و امروز بر تک تک ما واجب است که در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان‌ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و همچنین حفاظت و حراست از درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی کوشا و ساعی باشیم .
اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهنگی و هنری استان کرمانشاه؛ دوران دفاع مقدس و فرا رسیدن ۳۱ شهریور ماه، آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را صمیمانه محضر مردم شریف و انقلابی ایران، به ویژه جانبازان، ایثارگران، آزاده‌ها و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سربلندی و عزت ایران اسلامی را در جامعه جهانی از خداوند متعال مسئلت دارم.
  بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرم انشاه
 
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید