اخبار

آموزش دروس عملی در هنرستان هنرهای زیبا کرمانشاه آغاز شد

آموزش دروس عملی در هنرستان هنرهای زیبا کرمانشاه آغاز شد
مدیر هنرستان هنرهای زیبا کرمانشاه از آغاز آموزش حضوری دروس عملی در این هنرستان خبر داد و گفت : کلاس‌ها در ۲ گروه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله فیزیکی برگزار می‌شود و شرکت در آنها آزاد است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ منیر الهیاری  گفت: هنرستان هنرهای زیبا دختران در سال تحصیلی جاری با جذب ۱۵۵ هنرجو در ۲ رشته سینما و گرافیک، در ۲ فضای مجازی و حضوری فعالیت خود را همزمان با سایر مدارس سراسر کشور از پانزدهم شهریور آغاز کرد.
وی افزود: هنرستان زیبا دختران در سال گذشته با ارسال بیشترین آثار در رشته های مختلف نسبت به سایر مدارس، بیش از ۳۸ رتبه استانی را کسب کرد که در نهایت ۱۴ نفر به مرحله کشوری راه پیدا کردند و یک هنرجو موفق به کسب مقام دوم کشوری در رشته نقاشی دیجیتال شد.
الهیاری، کلیه رتبه های کسب شده هنرستان در سال تحصیلی گذشته را در تمام سال های قبل را بی نظیر و بی سابقه دانست و اظهار داشت: کسب بیشترین تعداد رتبه استانی در مسابقه نوجوان سالم در کل استان کرمانشاه از افتخارات این هنرستان می باشد که نتایج کشوری این مسابقه هم بزودی اعلام می‌شود.
مدیر این هنرستان آغاز سال تحصیلی جدید را به دلیل شیوع کرونا متفاوت‌تر از هر سال عنوان کرد و افزود: اما خوشبختانه باتلاش کادر هنرستان و تبلیغات چشمگیر و حضوری در نواحی سه گانه آموزش پرورش و همچنین حمایت و مشارکت روابط عمومی اداره کل در تبلیغات مکرر و مستمر در فضای مجازی موفق به پذیرش ۱۵۵ هنرجو در ۲ رشته سینما و گرافیک شدیم که نسبت به سال های گذشته افزایش قابل توجهی را شاهد هستیم.
وی در پایان گفت: با توجه به انتقال هنرستان به محل جدید با امکانات و تجهیزات بیشتر و فضایی هنری، امیدواریم این روند افزایشی همچنان ادامه داشته باشد و بتوانیم پویندگان هنر را به سمت و سوی رشته های مختلف هنری سوق دهیم.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از ۳۶۵ هزار دانش آموز است.
 
 
 
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید