اخبار

برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب در شهرستان گیلانغرب

برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب در شهرستان گیلانغرب
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب ،جلسه نقد کتاب با حضور نویسندگان،فرهیختگان و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
کیوان پیشقدم ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، ضمن بیان اینکه کتاب از جایگاه والایی برخوردار است گفت:ترویج فرهنگ مطالعه یک وظیفه همگانی است . ایشان با اشاره به فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان گفت:باید کودکان و نوجوانان را به شرکت در برنامه های فرهنگی کتابخانه تشویق کرد و فرهنگ نقد را درمیان جوانان گسترش داد. 
سپس با اشاره به این مطلب که برگزاری جلسه نقد کتاب موجب ترویج فرهنگ کتابخوانی می شود اظهار داشت؛ برای برگزاری چنین دوره هایی می توان برنامه های مدونی طراحی و اجرا نمود و همچنین دوره های آموزشی برگزار کرد.
در ادامه؛ فرحناز برکاتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز با اشاره به این مطلب که جلسات نقد و رونمایی کتاب موجب توسعه کتاب و فرهنگ کتابخوانی می شود، اظهار داشت؛ برگزاری چنین دوره هایی در اولویت کاری اداره کتابخانه های عمومی است.
درپایان،اعضای انجمن های ادبی،نویسندگان و فرهیختگان حاضر در جلسه هرکدام به ایراد سخن و ابراز نظر خود در خصوص برگزاری چنین جلساتی پرداخته و ازاجرای این امر ابراز خرسندی نمودند.
 
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید