اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی روز خبرنگار

جلسه هماهنگی و  برنامه ریزی روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومى اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى استان کرمانشاه؛ جلسه هماهنگی و بررسى روز خبرنگار روز 6مرداد99  به ریاست بهرام فاضلى مدیر کل هنگ و ارشاد اسلامى استان کرمانشاه و با حضور  بهرام سلیمانى (مدیر کل دفتر سیاسی استاندارى)، مظفر تیمورى (معاون فرهنگى و رسانه ای)، وحید خسروى (مدیرکل روابط عمومى و اموربین الملل استاندارى)، وحید نیشابورى (رئیس خانه مطبوعات )، بهزاد خالوندى (کارشناس روابط عمومی استانداری)، مهتاب صوابى (رئیس گروه رسانه)، سعید کرمى چمه (مسئول روابط عمومى اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى) در محل سالن جلسات برگزار شد.
 
فاضلی در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت زحمات خبرنگاران حرفه ای، دلسوز و پرتلاش استان اظهار داشت: با انعکاس اخبار و گزارش های خود در مطبوعات و خبرگزاری ها سبب شناساندن مناسب قابلیت ها، توانمندی ها و رفع مشکلات و معضلات در جهت بهبود خدمات رسانی می شوند که این افراد شایسته تقدیر هستند.
 
مدیرکل فرهنگ  و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این جلسه با تاکید بر شان و جایگاه خبرنگار و لزوم توجه به این قشر پرتلاش و تاثیرگذار گفت: بی تردید حضور خبرنگاران در هر جامعه ای سبب توسعه و گسترش نظارت همگانی و در نهایت افزایش ضریب سلامت و کاهش مسایل و مشکلات اجتماعی خواهد شد.
 
مدیرعامل خانه مطبوعات کرمانشاه نیز با اشاره به خسارت‌های زیادی که کرونا بر مطبوعات استان تحمیل کرده است،گفت: برای جبران بخشی از این خسارت‌ها، تسهیلات ویژه‌ای برای این قشر در نظر گرفته شده است.
نیشابوری گفت: از ابتدای سال جاری و با توجه به تعطیلی و رکود بوجود آمده بر مطبوعات استان به جهت جبران صدمات مالی این بخش مکاتبات و جلسات متعددی با استاندار و معاونت سیاسی انجام گرفت که در نهایت تصمیم بر این گرفته شد جهت جبران بخشی از خسارات تسهیلات ویژه ای به این بخش اختصاص یاید.
وی افزود: براساس پیگیری های صورت گرفته بخش کوچکی از این تسهیلات به صورت بلاعوض و بخشی نیز تسهیلات با بهره کم خواهد بود که موافقت اولیه گرفته شد و در صورت تامین اعتبار به زودی نسبت به معرفی و پرداخت تسهیلات از طریق یکی از بانک ها یا صندوق های مالی اعتباری اقدام خواهد شد.
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه در ادامه در خصوص چگونگی برگزاری مراسم روز خبرنگار سالجاری با توجه به شیوع کرونا نیز گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا و براساس دستورالعمل های ستاد کرونا امکان برگزاری این مراسم همچون سال های گذشته وجود ندارد اما به طور قطع از فعالان این عرصه تجلیل به عمل خواهد آمد.
نیشابوری خاطرنشان کرد: چگونگی تجلیل و قدردانی از زحمات فعالان رسانه در روزهای آینده مشخص و اعلام خواهد شد.
 
۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید