اخبار

حمایت دفتر مطالعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 14 روستای دوستدار کتاب شهرستان اسلام آبادغرب

حمایت دفتر مطالعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 14 روستای دوستدار کتاب شهرستان اسلام آبادغرب
 
   دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 14 روستای شهرستان اسلام آبادغرب که در طرح روستاهای دوستدار کتاب ایران حضور داشتند تقدیر و حمایت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  اسلام آبادغرب؛ خسرو تمری  با اعلام این خبر گفت : مجموعا 15 روستای استان کرمانشاه مورد تقدیر و حمایت دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفتتند که این تعداد 14 روستای آن متعلق به شهرستان اسلام آبادغرب می باشد.
 
وی افزود : سال گذشته با وجود اینکه ششمین دوره طرح روستاهای دوستدار کتاب در سطح ملی بود و اولین دوره حضور جدی روستاهای شهرستان در طرح بود اما به یمین همین طرح ، در حوزه روستایی برنامه های خوبی را به اجرا درآوردیم که این برنامه ها با حمایت بخشدارمرکزی اسلام آبادغرب و بخشدار حمیل اجرایی شد.
 
تمری افزود : در بین این 14 روستا تعدادی از روستاها از ظرفیت و پتانسیل اجرایی بالاتری برخوردار بودند و فعالیت قابل توجه تری نسبت به سایر روستاها داشتند و برخی از روستاها نیز تنها در طرح شرکت داشتند که البته نیاز است در این حوزه بیشتر تلاش و کوشش کنیم و نقاظ ضعف خود را اصلاح کنیم تا شاهد موفقیت بیشتر و قابل توجه روستاهای شهرستان و کسب عناوین ملی باشیم. 
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت : روستاهای باقرآبادعلیا، میرعزیزی شیان، قلعه شیان ، سوران علیا ، سوران سفلی ، چفته ، برزه ، قباد شیان از توابع بخش مرکزی و روستاهای کندهر، چهارمله سفلی، توه میانه ، گراوند، باریکه صادقی ، مله هار از توابع بخش حمیل مورد حمایت و تقدیر دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفتند.
 
وی افزود : این حمایت به شکل اهداء کتاب می باشد و بزودی از دهیان 14 روستا تقدیر خواهند شد و روستاهای برتر نیز معرفی می شوند.
 
۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید