اخبار

دیدار معاونت هنری و سینمایی با فرماندار محترم شهرستان جوانرود

دیدار معاونت هنری و سینمایی با فرماندار محترم شهرستان جوانرود
پیگیری سینمای شهرستان جوانرود توسط معاونت هنری و سینمایی و فرماندار شهرستان
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جوانرود؛ به منظور بررسی مسائل ومشکلات حوزه فرهنگی شهرستان  دیدار صبح امروز معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه با فرماندار جوانرود
دراین دیدارفرماندار جوانرود با اشاره به کمبود فضاهای فرهنگی وهنری درسطح این شهرستان گفت: یکی از مؤلفه های رشد وتوسعه هر جامعه ای وجود و توسعه مراکز فرهنگی وهنری است که می طلبد دراین راستا به جد مد نظر قرارگیردوهرچه زودترسینمای جوانرود راه اندازی شود .
یوسفی درادامه افزود: برهمین اساس درسال گذشته درکمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری برای توسعه مجتمع فرهنگی وهنری جوانرود به منظور ایجاد سینما در سالن آمفی تئاتر آن به تصویب رسید. 
فرماندارجوانرود افزود : با توجه به قول مساعدجناب آقای فاضلی مدیرکل محترم فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه درجلسه نشست با اصحاب فرهنگ وهنر آبان ماه 98 مبنی بر راه اندازی سینما درشهر جوانرود مبلغ 250 میلیون تومان به این امر اختصاص داده شد که با توجه به اینکه حدود 30 درصد آن تحقق یافته است امسال نیز اعتبار ی دیگر برای ادامه آن درنظر خواهیم گرفت.
مهدی ربانی معاون هنری وسینمایی نیز ضمن تشکر از دیدگاههای فرهنگی فرماندار محترم گفت : از اینکه فرماندارمحترم توجه ویژه ای به امورات فرهنگی وهنری دارد بسیار خوشحالم وخوش بین هستم که با حمایت ایشان میشود کارهای بزرگی انجام داد . 
وی با اشاره به پتانسیل ها وظرفیت های فرهنگی وهنری که در شهرستان وجود دارد گفت: متاسفانه با توجه به مطالعاتی که انجام شده کمبود فضاهای فرهنگی وهنری به شدت دراین  شهرستان احساس میشود و نیاز هست که با کمک مسئولین شهرستانی واستانی این مهم مورد توجه قرارگیرد.
ربانی دررابطه با سینما افزود: کار تغییرات فیزیکی سالن مجتمع فرهنگی وهنری دراسرع وقت شروع خواهد شد اما جهت تجهیز آن به وسایل روز سینمایی و اعتبار بیشتری نیاز است که با توجه به قول مساعد جناب آقای یوسفی ان شاء الله مرتفع خواهد شد.
مسعود قادری رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان جوانرود نیزدرابتدای جلسه از حمایت ها وپشتیبانی های جناب آقای یوسفی فرماندار محترم جوانرود تشکر نمود وگفت: از اراده جناب آقای یوسفی و حمایتهای مجدانه جناب آقای فاضلی و دغدغه های جناب آقای ربانی که  پیگیری امورات فرهنگی وهنری این شهرستان هستند سپاسگزارم وانتظارم دارم همچنان بیش از بیش اصحاب فرهنگ 'هنر ورسانه این شهرستان را از حمایت وپشتیبانی نمایند.
 
۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید