اخبار

امام جمعه کرمانشاه: فلسفه کار اداره فرهنگ و ارشاد ایجاد تحول در جامعه است

امام جمعه کرمانشاه: فلسفه کار اداره فرهنگ و ارشاد ایجاد تحول در جامعه است
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، فلسفه کار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را ایجاد تحول در بین عامه مردم دانست و گفت:‌ شرایط فعلی کشور نباید مانع از دستیابی به این مهم شود و باید با روش‌های مختلف این تحول را ایجاد کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ آیت‌ا...علما روز سه‌شنبه (10 تیر)در نشست شورای معاونین اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه که در دفتر ایشان برگزار شد، اظهار داشت: ‌با هنر می‌توانیم کارهای بسیاری انجام دهیم بطوری که  دردها و داروها را با موسیقی، شعر، تئاتر، فیلم و غیره در جامعه منعکس کنیم.
وی با اشاره به اینکه یکی از اسامی دنیا «دار تزاحم» است افزود:‌ از قدیم هم اینطور بوده که همه چیز مزاحم هم هستند و امروز هم ویروس کرونا در کشور و جهان این نقش را بازی می‌کند اما کرونا نباید جلوی کار ما را بگیرد و هیچ وقت نباید کار تعطیل شود.
امام جمعه کرمانشاه براستفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در جهت هدایت جوانان و عامه مردم تاکید کرد و گفت: متخصصان و دلسوزانی که تعهد دارند باید از بستر فضای مجازی برای ایجاد تحول در جوانان استفاده کنند.
آیت‌الله علما با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد تحول در جوانان افزود: رهبری هم در هفته قوه قضاییه و هم در روز ارتحال امام بر ایجاد تحول در جوانان تاکید کردند و بستر فضای مجازی برای اجرایی کردن منویات ایشان در این شرایط بهترین راهکار است.
وی، شور و شوق جوانان را برای برپایی انقلاب اسلامی مثال‌زدنی توصیف کرد و اظهار داشت: شعارهایی که قبل از انقلاب از دانشگاه تهران در حمایت از امام راحل داده می‌شد در حوزه علمیه قم هم شاهد چنین شعارهایی نبودیم و از این جهت است که متخصصان خوش فکر، خوش سلیقه و متعهد باید خوراک روح جوانان را با لحن شیرین فراهم کنند.
در ابتدای این جلسه هم بهرام فاضلی‌زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گزارشی از عملکرد اداره ارشاد در سال ۹۸ و بخشی از برنامه‌های سال ۹۹ را به آیت‌الله علما ارایه داد.
 
۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۲۳:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید