اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه: پرداختی به اصحاب فرهنگ و هنر کرمانشاه براساس قراردادهای کاری است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه: پرداختی به اصحاب فرهنگ و هنر کرمانشاه براساس قراردادهای کاری است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با اشاره به لیست پرداخت‌های اخیر این اداره به انجمن‌ها و موسسات فرهنگی هنری استان گفت : این پرداخت‌ها به دلیل اجرای قرادادهای کاری بین این اداره کل و موسسات و انجمن‌های فرهنگی هنری از فروردین ۹۸ تا اردیبهشت ۹۹ بوده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی‌زاد گفت: فصل پنجم اعتبارات فعالیت‌های فرهنگی هنری با عنوان «کمک بلاعوض» کد می‌شود اما در حقیقت کمک نیست و حق‌الزحمه موسسات و انجمن‌های فرهنگی هنری استان برای اجرای قراردادهای منعقد شده است.
وی اظهارداشت: قانونگذار موسسات و ادارات دولتی را برای برگزاری جشنواره، همایش و برنامه‌های از این دست منع کرده است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم با عقد قرارداد با موسسات فرهنگی هنری علاوه بر رونق بخشیدن به این موسسات، برنامه‌ها و همایش‌های متنوعی را در استان کرمانشاه برگزار می‌کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص پرداخت کمک به اصحاب فرهنگ و هنر که از شیوع ویروس کرونا ضرر کرده‌اند، هم گفت: در سه ماه اخیر که این بیماری معیشت برخی از افراد را تحت تاثیر قرار داد کمک‌های جزیی را برای آنها در نظر گرفتیم.
فاضلی‌زاد ادامه داد: این دست از افراد در ابتدا درخواست خود را ثبت می‌کنند و این درخواست‌ها به حوزه تخصصی مربوطه ارجاع داده می‌شود تا در مورد آنها تصمیم‌گیری شود.
وی انتشار لیست پرداختی به اصحاب فرهنگ و هنر را در راستای شفافیت دانست و گفت: در روزهای آینده معاونت توسعه اداره ارشاد لیست کمک به اصحاب فرهنگ و هنر را با جزییات بیشتری منتشر می‌کند. 
 
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید