اخبار

بهرام فاضلی؛ فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تهنیت گفت.

بهرام فاضلی؛ فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تهنیت گفت.
نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود(عج) و نقطه اوج میمنت شعبان المبارک است پیام آور ظهور منجی است که جهانیان، قرن ها را به انتظار ظهورش سپری کرده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه فرا رسیدن سالروز ولادت امام زمان(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را طی پیامی تبریک و تهنیت گفت .
 
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
نیمه شعبان پیام آور ظهور آخرین حلقه از زنجیر امامت و تنها امید مستضعفان جهان و تجلی بخش انتظار منتظران، برای تحقق حکومت عدل و پایانی بر همه تاریکی های تاریخ است.
امروزه امنیت واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان، فداکاری ایثارگران  و درایت مجموعه گمنام وبا اخلاص و توانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش وامنیت را به مردم همیشه در صحنه هدیه می نمایند و نامگذاری این ایام به هفته سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) تداوم حرکت  ایجاد امنیت و تلاش  برای رساندن جامعه به آرامش است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت پرنور حضرت حجت بن الحسن (ع) و شادباش این ایام به همه تلاشگران بی نام و نشان عرصه امنیت، توفیق و پیروزی همیشگی این عزیزان را در راه اعتلای روز افزون ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.
بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۲۲:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید