اخبار

فاضلی : انبار کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به روی تاکسی فرهنگ ها باز است

فاضلی : انبار کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به روی تاکسی فرهنگ ها باز است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در راستای طرح زندگی پایدار دفتر امور اجتماعی استانداری و مرکز بهداشت استان کرمانشاه از تاکسی های فرهنگی سطح شهر کرمانشاه تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بر پایه این گزارش؛ امروز سه شنبه (29 بهمن) توسط بهرام فاضلی و با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای، رییس گروه فرهنگی، مدیریت حراست و کارشناسان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کرمانشاه از تعدادی از فعالین  و مبدع تاکسی فرهنگ درکرمانشاه قدردانی شد.
فاضلی در تکریم حرکت فرهنگی این افراد گفت:  زیربنای توسعه مسائل فرهنگ است واگرفرهنگ به جامعه درست حاکم شودبا همین منابع محدود می توانیم در تمامی مسائل موفق وقدرتمند ظاهر شویم.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: انبار کتاب این اداره فرهنگی وهنری به روی شما رانندگان عزیز و فعالان فرهنگی عرصه کتاب و کتابخوانی باز است و به هر تعداد که درخواست داشته باشید در اختیار شما قرار می دهیم.
در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آقایان؛ سعید محمدی، صابر بشیری، وحید مرادی و امامعلی قاسمی که در تاکسی های خود، فرهنگ کتابخوانی را ترویج داده، و با توزیع بروشورهای فرهنگی از جمله بروشور «تحکیم خانواده » دفتر امور اجتماعی استانداری قدردانی شد.
 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید