اخبار

برگزاری مراسم "تجلیل از برگزیدگان جشنواره خوشنویسی سراسری بسج هنرمندان" در سنقر

برگزاری مراسم "تجلیل از برگزیدگان جشنواره خوشنویسی سراسری بسج هنرمندان" در سنقر
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، آیین "تجلیل از برگزیدگان جشنواره خوشنویسی سراسری بسج هنرمندان" در سنقروکلیایی برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، آیین "تجلیل از برگزیدگان جشنواره خوشنویسی سراسری بسج هنرمندان" با حضور فرماندار، فرماندهی سپاه ناحیه، ریس شورای عالی انجمن خوشنویسان بسیج هنرمندان کشور، ریاست انجمن خوشنویسان استان و شهرستان،مسئول بسیج هنرمندان استان و شهرستان، مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان استانی و شهرستانی در محل مجتمع ارشاد اسلامی سنقروکلیایی برگزار شد.
در این مراسم رییس شورای عالی انمجن خوشنویسان بسیج هنرمندان کشور بعنوان سخنرام برنامه گفت: هنر متعهد نشأت گرفته از انقلاب و آرمان‌های امام راحل و برای تحقق این آرمان‌ها لازم است و این هنر، اثری هنری را خلق می‌کند که در طول تاریخ ماندگار خواهد شد.
نیکنام خوشنویسی را یکی از تاثیرگذارترین عرصه‌های هنر دانست و افزود: بیانات رهبر انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) در مورد هنر خوشنویسی به‌خوبی نشانگر اهمیت این هنر والا است.
استاد خوشنویسی ایران از روند برگزاری جشنواره خوشنویسی سراسری بسیج در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: پس از ارسال و انتشار فراخوان جشنواره خوشبختانه جشنواره با استقبال بی نظیری از سوی هنرمندان عرصه خوشنویسی به ویژه استان کرمانشاه مواجه شد.
رئیس شورای عالی انجمن خوشنویسی سازمان بسیج هنرمندان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم بیان کرد: استان کرمانشاه به ویژه شهرستان سنقروکلیایی در این جشنواره خوشنویسی در مقایسه با سایر استان ها به خوبی حضور داشت، لذا این امر و تکلیف را برای ما ایجاد کرد که در برنامه تجلیل از این عزیزان خود ما حضور یابیم و از برگزیدگان جشنواره فوق تجلیل کنیم.
محفل شعرخوانی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر، اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از  برگزیدگان جشنواره خوشنویسی سراسری بسیج به همراه برگزاری یادواره شهدای هنرمند سنقروکلیایی از جمله برنامه های اصلی این مراسم در دهه مبارک فجر سال جاری بود.
 
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید