اخبار

حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در «طرح 100 مسجد 100 مدیر»

حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در «طرح 100 مسجد 100 مدیر»
در طرح 100 مسجد 100 مدیر در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ؛ صدراله بابلی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با مردم محله دولت آباد دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ در راستای طرح«100 مسجد 100 مدیر» در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شامگاه سه شنبه (15 بهمن) صدراله بابلی(معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه) در مسجد امیرالمومنین (ع) دولت آباد در بین اهالی آن محله حضور یافت.  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با حضور در بین مردم اظهار داشت: توجه به مناطق محروم و کم برخوردار در حوزه فرهنگ و هنر و توسعه کمی و کیفی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه، افزایش فضاهای فرهنگی و هنری در سطح استان از برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه می باشد.
صدراله بابلی در  آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پس از انقلاب، روستاها به برکت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آباد شده و به آبادانی رسیدند. قبل از انقلاب کشور ایران، کشوری وابسته به بیگانگان بوده و در حال حاضر یک کشور مستقل و مقتدر در جهان هستیم و خدا را شکر خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست چون که در همه زمینه ها پیشرفت قابل توجهی داشته ایم.
وی ادامه داد: رمز پیروزی مردم ایران وحدت و تبعیت از ولایت فقیه است و تنها کشوری هستیم که در مقابل دیکتاتور بزرگ آمریکا تمام قد ایستاده ایم و با هر شیطنتی که جهت تفرقه افکنی بین مردم ایران داشته اند، با پاسخ محکم و قاطع ملت سلحشور ایران اسلامی مواجه شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن قدردانی از حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف انقلاب، از مردم خواست با حضور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر تجدید میثاق خود را با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دهند و با حضور در پای صندوق های اخذ رای،  بیعت خود را با آرمان های نظام مقدس اسلامی اعلام نمایند.
قابل ذکر است؛ مردم محله دولت آباد با حضور در مسجد، مشکلات خود را با معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در میان گذاشتند.
گفتنی است؛ این برنامه پس از نماز مغرب و عشاء که به جماعت خوانده شد آغاز و هدف از اجرای آن، ارتباط بیشتر بین مردم و دولت و پررونق شدن مساجد بود.
در پایان صدراله بابلی، از کلیه نمازگزاران، هیأت امنا، امام جماعت و مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد قدردانی نمود.
شایان ذکر است؛ استاندار کرمانشاه در اقدامی قابل تقدیر و به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت به 100 مدیر بلندپایه این استان دستور داد تا با حضور در مساجد و گفتگوی مستقیم با مردم به رفع مشکلات آنان بپردازند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید