اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کرمانشاه مطرح کرد: سهم اندک استان‌های غرب کشور از پست‌های کلان مدیریتی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کرمانشاه مطرح کرد: سهم اندک استان‌های غرب کشور از پست‌های کلان مدیریتی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: سهم مدیران استان‌های غرب کشور از پست‌های کلان اندک است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نقل از خبرگزاری مهرکرمانشاه؛ بهرام فاضلی زاد در نشست هم اندیشی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه ۸ کشور اظهار داشت: استان‌های همجوار با یکدیگر قرابت دارند بنابراین ظرفیت برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای وجود دارد.
وی افزود: استان‌های غرب کشور جزو استان‌های برخوردار نیستند به گونه‌ای که این استان‌ها با مشکلات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه سهم مدیران استان‌های غرب کشور از پست‌های کلان اندک است، بیان کرد: ۳ هزار پست سازمانی در کشور وجود دارد که سهم استان‌های زاگرس نشین اندک است.
این مسئول با گلایه از اینکه چرا منطقه اورامانات و جاذبه‌های گردشگری لرستان، ایلام و همدان چندان مورد پذیرش گردشگران قرار نمی‌گیرد، خاطرنشان کرد: در این راستا باید برای توریست‌های خارجی لاین گردشگری که در نظر گرفته می‌شود از استان‌های غربی کشور نیز عبور کند و تنها محدود به استان‌های برخوردار نشود.
فاضلی بیان کرد: یارانه و سهمیه کاغذ و نشریات محلی و سراسری به صورت متمرکز توسط معاونت مطبوعاتی تعیین می‌شود و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا سهمی ندارند در حالی که این مدیران باید پاسخگوی مطبوعات باشند.
وی تصریح کرد: همچنین دستگاه‌های اجرایی از پایین بودن سهم اعتبارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها گلایه‌مند هستند.
 
۷ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید