• اخبار

اعلام برترین های هنری در نمایشگاه 'همپای محراب' کرمانشاه

اعلام برترین های هنری در نمایشگاه 'همپای محراب' کرمانشاه
مسئول کمیته ارزش یابی نمایشگاه، اعلام کرد: نفرات برتر رشته های معرق کاری، گرافیک، تذهیب، عکاسی و خوشنویسی نمایشگاه دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مشخص شدند.

ابوذر امیری مسئول کمیته نظارت و ارزشیابی نمایشگاه توانمندی های و دستاوردهای کانون های مساجد، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با رأی هیئت داوران متشکل از سعیدرضا زمزیا، مجید پاکرای، روزبه حبیبیان و مرتضی باقری، 25 نفر از برگزیدگان نمایشگاه در شش رشته هنری مشخص شدند.

وی با اشاره به برپایی 58 غرفه در این نمایشگاه، اظهار داشت: آثار و دستاوردهای کانون های مساجد استان کرمانشاه در این نمایشگاه با محوریت "مسجد، معنویت، خودباوری و تولید ملی" در زمینه های آثار هنری، تولیدات فرهنگی، تولیدات علمی و پژوهشی، علوم انسانی، مکانیک، پزشکی، معماری (سازه، ماکت، مسجد)، عمران، شیمی، فیزیک، نجوم و زیست شناسی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

امیری، اظهار داشت: فواد مرادی، زاهر مرادی و رحیم پور در رشته نقاشی به ترتیب اول تا سوم شدند و در رشته معرق کاری نیز امیری و فاطمه امجدیان به طور مشترک مقام دوم و سجاد قیاسی رتبه سوم این رشته را کسب کرد.

وی افزود: لیلا محمدی با عکس(معلولین)، نادر حیدریان(تعزیه خوانی) و کیانوش نجفی(دیدار رهبری) رتبه های برتر اول تا سوم رشته عکاسی را احرازکردند.

مسئول کمیته نظارت و ارزشیابی نمایشگاه توانمندی های و دستاوردهای کانون های مساجد، در ادامه رتبه های اول تا سوم رشته گرافیک را سمیرا رفیعی، مهنوش نوری و بابک رسولیان معرفی کرد و گفت: مختار محمدی، مرتضی بنی عامریان و خانم کرانیان نیز رتبه های برتر رشته تذهیب را به خود اختصاص دادند.

وی یادآور شد: در رشته نستعلیق شهرام بندگی زاده، صمداله تیموری وعلی عزیزیان، در شکسته نستعلیق شیردل کریمی،علی فتاحی و بابک برزه ای و همچنین در رشته نسخ و ثلث مرتضی بنی عامریان، عبدالناصر احمدی و پرویژ فتحی راد در هریک از رشته ها به ترتیب اول تا سوم شدند.

امیری با بیان اینکه تاکنون داوری بسیاری از آثار صورت نگرفته است، بیان کرد: برگزیدگان در زمینه های دیگر از جمله غرفه برتر، نخبه برتر، اختراع و ربات برتر نیز توسط اساتید دانشگاه انتخاب و معرفی می شوند.

پایان پیام/

۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۲۰:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500