اخبار

برگزاری همایش تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرستانهای هرسین،صحنه و کنگاور

برگزاری همایش تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرستانهای هرسین،صحنه و کنگاور
همایش تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۸/۹ با حضور دکتر شاه آبادی-فرماندار شهرستان،کرمیان-معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، یاوری-رییس اداره اوقاف شهرستانهای هرسین،صحنه و کنگاور، تعدادی از مسئولین شهرستان و علاقمندان و فعالان قرآنی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرسین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی؛ ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرسین به شرح توضیحاتی راجع به این آزمون پرداخت و عنوان نمود: آزمون کتبی سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم برای دومین بار در شهرستان هرسین با ۶۶۶ نفر داوطلب برگزار گردید.مایه افتخار است که می توانیم اینگونه به قرآن آموزان عزیز شهرستانی خدمتی ارائه دهیم.

دکتر شاه آبادی-فرماندار شهرستان نیز ضمن تشکر و قدردانی از تلاشی که در جهت برگزاری این آزمون بکار گرفته شده ابراز داشتند: همگی خوب میدانیم تنها کتاب و گفتاری که هرگز تحریفی در آن پیش نیامده قرآن است. خوشا بحال پدران و مادرانی که فرزندان خود را با این کلام الهی آشنا میکنند.اسلام دین تدبر و مفاهیم است.در زمانی که دنیای غرب در دنیایی مرتجع بسر می برد جای امیدواری بسیار است که می توانم قرآن را در میان فرزندان خود ترویج دهیم.

در ادامه دو تن از خردسالان قرآن آموز به قرائت آیاتی از قرآن کریم پرداختند.همچنین حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مرادی نیز به شرح بیاناتی در رابطه با قرآن و یادگیری آن پرداخت.

در پایان نیز از برگزیدگان و مربیان نمونه و مدیر برتر موسسه میراث ماندگار غلامرضا ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین بعنوان دبیر اجرایی برتر در برگزاری آزمون تقدیر بعمل آمد.

 
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید