اخبار

برگزاری همایش تجلیل از فعالان و برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سنقروکلیایی

برگزاری همایش تجلیل از فعالان و برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سنقروکلیایی
همایش تجلیل از فعالان و برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در روز پنج شنبه ۹آبان با حضور معصومی زاده فرماندار، سرهنگ سالاری فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان، کرمیان معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسلی معاونت فرهنگی اداره کل استان، کماسی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، همتی رییس اداره اوقاف، تعدادی از مسئولین ادارات و ارگانهای دولتی شهرستان و مردم متدین،انقلابی و فعال قرانی شهرستان سنقروکلیایی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی: معصومی زاده فرماندار سنقروکلیایی ضمن خیر مقدم و تقدیر از عوامل برگزاری همایش، ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی را موجب وحدت هرچه بیشتر مسلمانان دانست و از خانواده ها خواست فرزندان خودرا در همان دوران کودکی با آموزه های قرآنی آشنا کنند.
حاج آقا توسلی معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف استان بعنوان سخنران همایش ضمن اشاره به برکات و حسنات مبارک عمل به دستورات قرآنی و عمل وقف در زمان حیات و آخرت مسلمانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف را از جمله دستگاه هایی دانستند که میتوانند با همکاری و تعامل بیشتر با یکدیگر، موجب گسترش فرهنگ قرآنی اسلامی در جامعه و جوانان نسل جدید باشند.
سپس در ادامه همایش، احسان جهانگیری از مداحان اهل بیت به اجرای مولودی خوانی پرداخته و در پایان نیز از فعالان و برگزیدگان قرآنی و اعضای انجمن خوشنویسات سنقر با اهدای لوح سپاس از آنان قدردانی بعمل آمد.
شا یان ذکر است کتابت آیات قرآنی توسط اعضای انجمن خوشنویسان سنقر از برنامه های جنبی این همایش بود که با استقبال خوبی نیز مواجه شد.
همایش تجلیل از فعالان و برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل اوقاف استان کرمانشاه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف شهرستان سنقروکلیایی در محل حسینیه امامزاده احمد(ع) برگزار گردید.

 

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید