اخبار

ثبت گروه های نمایشی با قابلیت و طراحی جدید از اول آبان ماه

ثبت گروه های نمایشی با قابلیت و طراحی جدید از اول آبان ماه
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ سامانه جدید به آدرس www.esteghrar.ir  جهت ثبت گروه های نمایشی تا پایان آذر به مدت دو ماه فعال خواهد بود.
براساس برنامه ریزی دفتر ثبت گروه های تئاتر امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی، امکان ثبت و ارزیابی گروه های حائز شرایط مطابق آیین نامه ثبت گروه های نمایشی ایجاد شده است.
گروه های متقاضی و تازه تاسیس در سراسر کشور با رعایت ضوابط و مقررات و معرفی اعضاء و هسته مرکزی امکان ثبت و تقاضای پروانه گروه نمایشی را خواهند داشت.
گروه های نمایشی لازم است برای ثبت نام اولیه ضمن اسکن کامل مدارک در قالب فرم jpg حداکثر 200 کیلوبایت با وضوح 150 dpi  در قسمت مربوطه بارگزاری نمایند.
لازم به ذکر است؛ گروه های نمایشی که پیش از این مجوز دریافت نموده اند نیازی به ثبت نداشته و امکان رویت مدارک و یا بروز رسانی  اطلاعات گروه را در سامانه جدید خواهند داشت.
در سامانه جدید ثبت گروه های نمایشی مشخصات متقاضیان بر اساس خوداظهاری بوده که به طور خودکار امتیازدهی گروهی را درج خواهد نمود.
همچنین ارزیابی و مسئولیت صحت مندرجات درج شده به عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها بوده و مطابق آیین نامه پس از تنظیم کارتابل در سیستم ثبت گروه های نمایشی بررسی و اظهارنظر نهایی برعهده اداره کل هنرهای نمایشی خواهد بود.
گفتنی است؛ سرکارخانم مریم رودبارانی مسئول هماهنگی سایت و سامانه ثبت گروه های نمایشی جهت راهنمایی و مشاوره با شماره تلفن 66748011 به حضورتان معرفی می شوند.
 
 
۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید