اخبار

مراسمی بسیار نیکو و خوشایند به پاس سالها زحمت و تلاش صادقانه

توسط بهرام فاضلی زاد؛ از سردیس محسن ملاحتی، مسئول صندوق قرض الحسنه و مسئول سابق امور مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

توسط بهرام فاضلی زاد؛ از سردیس محسن ملاحتی، مسئول صندوق قرض الحسنه و مسئول سابق امور مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ امروز چهارشنبه (8 آبان 98) با حضور مدیرکل، معاونین وکارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به پاس سالها خدمت صادقانه از سردیس محسن ملاحتی، مسئول صندوق قرض الحسنه و مسئول سابق امور مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
در این مراسم؛ بهرام فاضلی زاد با افتخار از مردی سخن گرفت که مایه احترام و اعتماد تمامی کارکنان اداره کل فرهنگ وا رشاد اسلامی استان کرمانشاه می باشد.
وی در وصف محسن ملاحتی اظهار داشت:  هیچ کدام از کارکنان این اداره کوچکترین کدورت و رنجشی از آقای ملاحتی نداشته و این نشان از روح بزرگ  و رفتار انسانی ایشان است، 
فاضلی زاد در ادامه گفت: جای بسی مباهات است که انسان در طول عمرش، طوری زندگی کند که الگوی دیگران شود و  ما بسیار خرسندیم که سالها با ایشان همکار بوده ایم. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن برشمردن صفات نیکوی ایشان، بیان داشت: آرزو می کنم و امیدوارم از و فضایل اخلاقی و رفتاری آقای ملاحتی الگو بگیریم و به وجود آنها افتخار کنیم.
محسن ملاحتی نیز ضمن تشکر از تقدیر مدیرکل و همکاران خود با فروتنی تمام بیان داشت: همیشه سعی ام بر این بوده است یا کاری را قبول نکنم یا تمام و کمال انجام دهم، بر همین اساس در طول مدتی که مسئول امور مالی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بودم کوچکترین خطایی در هیچ زمینه ای پیش نیامد و با افتخار بازنشسته شدم.
وی ادامه داد: هم اکنون نیز مسئولیت صندوق قرض الحسنه اداره را بر عهده دارم؛ تمام توان خود را به کار گرفتم در عین حال که هر کاری از دستم برآمده برای همکارانم انجام می دهم، در حق دیگران ذره ای اجحاف نکنم.   
ملاحتی گفت: انسان بودن کار سختی نیست، بسیار راحت تر از دروغگو بودن، دو رو بودن، متظاهر بودن و... است، چون باید برای اجرای هر کدام از آنها طرح و نقشه داشته باشی  و این انرژی بسیاری از تو می گیرد و روح تو را آلوده می کند که در نهایت آرامش را از تو می گیرد.
مسئول صندوق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اظهار داشت: من کار خاصی نکردم، آدم معمولی هم هستم، فقط سعی کردم اخلاقیات را در زندگی شخصی و محل کارم رعایت کنم، مثلا به یاد ندارم در طول زندگیم دروغی گفته باشم، تظاهر کرده باشم، کسی را قضاوت کرده باشم  و...
وی در ادامه گفت: من از خدای خودم بسیار شاکرم که موهبت عظیمی به نام انسانیت را به من عطا کرد که بتوانم سربلند زندگی کنیم، به من سلامتی جسمی و قبل از آن و مهمتر از آن سلامتی روحی و معنوی عطا کرد که باعث آرامشم شده است. 
گفتنی است؛ این تندیس به پیشنهاد مدیرکل قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و توسط «انستیتو فرهنگ و هنر و موسسه موسیقی آرشام» به مدیریت آرشام خرسندپور تهیه آماده شده بود.
 
 
 
 
۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید