اخبار

انعقاد تفاهم نامه پیش دبستانی های قرآنی با آموزش و پرورش

انعقاد تفاهم نامه پیش دبستانی های قرآنی با آموزش و پرورش
جلسه امروز (16مهر) در دفتر یزدان پناه، مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان کرمانشاه، جهت انعقاد تفاهم نامه پیش دبستانی های قرآنی با آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ جلسه با حضور فاضلی( مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان)، کرمیان(معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه)، سلیمی( مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت استان و دکتر فضلی و دکتر دهنوی (کارشناسان و مسئولین انجمن اولیاء و مربیان و مشارکت های اداره آموزش و پرورش از طرف آموزش و پرورش شرکت داشتند.
این جلسه با تلاوت  آیاتی از کلام ا...مجید توسط پیمان سلیمی (مدیرعامل اتحادیه ) شروع شد و فضلی ضمن خیرمقدم به مدعوین جلسه، در مورد آموزش ابتدایی استان توضیحاتی ارائه نمود.
در ادامه یزدان پناه ضمن اشاره به ضرورت دوره پیش دبستانی اشاره کرد و گفت که رتبه ما در پیش دبستانی در سالهای گذشته 29 کشور بوده و امسال با مشارکت ها و تفاهم نامه های موجود به رتبه یک کشور با اختلاف زیاد رسیده ایم.
ایشان فاضلی را یک مدیر توانمندی دانسته و گفت که مطمئنا وضعیت فرهنگی و ارشاد اسلامی کرمانشاه از روزی که ایشان آمده اند بهتر خواهد شد و فاضلی را به عنوان فردی از خانواده آموزش و پرورش استان دانست.
در ادامه فاضلی به معرفی موسسات و برگزاری سه کارگاه ویژه در حوزه پیش دبستانی های قرآن اشاره کرد که یک کارگاه ویژه مدیران و یک کارگاه ویژه مربیان انجام شده و مقدمات برای برگزاری کارگاه ویژه والدین نوآموزان را آماده کرده ایم.
ایشان اشاره به اهتمام جدی به فعالیت های قرآن و زیرساخت های فرهنگی جامعه داشته و خود را به عنوان یک خدمتگزار در حوزه آموزش و قرآنی دانست و گفت با پتانسیلی که در اتحادیه تشکل های قرآنی هست.
در پایان تفاهم نامه پیش دبستانی های قرآنی با آموزش و پرورش منعقد گردید.
 
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید