اخبار

همزمان با روز ملی روستاها و عشایر، باشگاههای کتابخوانی روستای باقرآباد علیا اسلام آبادغرب افتتاح شد

همزمان با روز ملی روستاها و عشایر، باشگاههای کتابخوانی روستای باقرآباد علیا اسلام آبادغرب افتتاح شد
به گزارش کمیته اطلاع رسانی پایتخت کتاب ایران نورمحمدی دهیار  روستای باقر آباد علیا  ضمن خیرمقدم گویی به مردم و مسئولین گفت: امیدوارم با فرهنگ کتاب و کتابخوانی این روستا بتواند در سطح ملی خود را مطرح کند.
وی افزود : دوست داریم با کتاب روستای باقرآباد علیا چهره ملی پیدا کند و آینده ای روشن برای روستا رقم بزنیم و قطعا اینگونه خواهد شد.
در ادامه محمدی زاد بخشدار مرکزی اسلام‌آباد غرب گفت: روستای باقرآباد علیا ظرفیت فرهنگی بالایی دارد و تا کنون چندین برنامه هنری در سطح روستا به شایستگی برگزار شده است.
وی افزود : اگر امروز روستای باقرآباد علیا در حوزه روستاهای دوستدار کتاب گام برداشته و به ثبت باشگاههای کتابخوانی اقدام کرده بیانگر این ظرفیت ها در سطح روستا است و بخشداری مرکزی حمایت جدی از فعالیت های روستا خواهد داشت.
جمال الدین برجی رئیس آموزش و پرورش اسلام آبادغرب نیز در این مراسم گفت : فعالیت های کتابخوانی به رشد و پویایی روستا کمک خواهدکرد و اینکه این روستا در مسیر کتابخوانی گام برداشته جای خوشحالی دارد.
وی افزود: وجود مدرسه نوساز بیانگر عدالت آموزشی نظام جمهوری اسلامی ایران است و امیدوارم شاهد رشد علمی این روستا باشیم.
در ادامه مراسم خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با اشاره طرح روستای دوستدار کتاب و باشگاههای کتابخوانی گفت : این طرح ها در راستای عدالت فرهنگی در حال انجام است و فرصت مناسبی برای معرفی روستاها فراهم شده است.
وی افزود: بدون شک افتتاح باشگاههای کتابخوانی در سطح این روستا گام ارزشمندی جهت گیری روستای دوستدار کتاب خواهد بود و این روستا در مسیر رشد و بالندگی قرار خواهد گرفت.
وی افزود : در مسیر رشد و پیشرفت  این روستا یک گام از روستاهای دیگر جلوتر است چرا که راه درستی را انتخاب کرده اند که محور آن دانایی و دانش است.در پایان از فعالان فرهنگی هنری روستا تقدیر بعمل آمد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید