اخبار

افتتاح نمایشگاه کتاب نویسندگان بومی و کتابهای کمک درسی در شهرستان هرسین

افتتاح نمایشگاه کتاب نویسندگان بومی و کتابهای کمک درسی در شهرستان هرسین

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین روز شنبه مورخه ۹۸/۷/۱۳ راس ساعت ۱۰ صبح نمایشگاه کتاب نویسندگان بومی شهرستان هرسین و کتابهای کمک درسی دانش آموزان با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر اجرایی-امام جمعه هرسین، دکتر امیر شاه آبادی-فرماندار شهرستان، ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بابایی-رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و جمعی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهدای محراب هرسین افتتاح گردید.

این نمایشگاه کتاب با عنوان " در هر حال کتاب " با همکاری فرمانداری-شورای شهر-اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اداره کتابخانه های شهرستان افتتاح و بمدت ده روز جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

دکتر اجرایی-امام جمعه هرسین با ابراز خرسندی از این چنین امور فرهنگی ابراز داشتند: کتاب و کتابخوانی از اموری است که هم اکنون جامعه بیش از هر زمان دیگری به نیاز دارد.و در این میان نویسنده از کسانی است که سهم بسزایی در آن دارد.با حمایت از نویسندگان می توان گامهای بزرگتری در مسیر توسعه مطالعه در میان اقشار مختلف مردم برداشت.

دکتر شاه آبادی-فرماندار شهرستان نیز با اعلام حمایت از نویسندگان بومی شهرستان عنوان نمود: ما از نویسندگانی که تاریخ شهر و دیار خود را در اختیار مردم قرار می دهند سپاسگزاری می کنیم و سعی داریم در مسیر برنامه های بیشتری را جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان انجام دهیم.

ملکیان-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین نیز با تاکید بر ایجاد زمینه توسعه فرهنگ مطالعه اعلام داشتند: تلاش می کنیم دانش آموزان در کنار مطالعه کتابهای درسی و کمک درسی به مطالعه کتابهای دیگر نیز بپردازند.ذات و طبیعت زندگی در کتابهایی است که همگان نیاز به خواندن آن دارند و چه بسا که از کودکی بیاموزیم هر روزه مطالعه داشته باشیم.

 

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید