اخبار

انعقاد تفاهم نامه با موضوع توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان کرمانشاه

انعقاد تفاهم نامه با موضوع توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان کرمانشاه
تفاهم نامه ای بین مشاور وزیر و دبیر شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد با موضوع توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان کرمانشاه منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛  با امضای تفاهم نامه بین مشاور وزیر و دبیر شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در روز یکشنبه(14مهر)، طرح های «نماز برای مدیران» و «نماز و خانواده» در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
محسن کرمیان رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر شورای اقامه نماز  اظهار داشت: طرح‌ های «نماز برای مدیران» و «نماز و خانواده» همسو با این تفاهم نامه ویژه کارکنان و خانواده آنها در این اداره کل اجرا می‌شود.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه های ستاد اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه ترویج  فرهنگ نماز اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال می شود، موضوع توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز است که با انعقاد این تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.
 کرمیان افزود: براساس این تفاهم نامه تلاش می شود برنامه ها در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز در دو بخش عمومی و اختصاصی اجرا شود، به عنوان مثال بدانیم که در معاونت های سینمایی، امور هنری و فرهنگی چه برنامه هایی باید در حوزه ترویج فرهنگ نماز مورد توجه قرار بگریند که در این راستا تقسیم کارها صورت خواهد گرفت.
وی در پایان گفت: این تفاهم نامه به بخش های حوزه ستادی و استانی ارسال و به دنبال آن دستورالعملی نیز تهیه و در آن مرز فعالیت ها نیز مشخص شده است، امید است که در شش ماه دوم سال که وارد عملیاتی کردن این برنامه ها می شویم، بعد از ابلاغ برنامه ها، بودجه مربوطه هم به استان ها تخصیص یابد، تا هر بخشی فعالیت های مربوطه در این زمینه را انجام دهد..
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید