• اخبار

استفاده از حداکثر ظرفیت و توان منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب برای برگزاری جشنواره تئاتر مرصاد

استفاده از حداکثر ظرفیت و توان منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب برای برگزاری جشنواره تئاتر مرصاد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب با تاکید بر کیفیت بخشی به جشنواره تئاتر مرصاد گفت: منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب از حداکثر ظرفیت و توان خود برای برگزاری جشنواره تئاتر مرصاد به عنوان یکرویداد مهم هنری استفاده خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب با تاکید بر اهمیت و نقش هنر در مناسبات اجتماعی گفت: باید از همه ظرفیت های شهرستان برای برگزاری شایسته و با کیفیت جشنواره ملی تئاتر مرصاد بهره برد. 

در این جلسه تاب زر به اهمیت موضوع فرهنگ و هنر و نقش آن در پویایی نظام اجتماعی اشاره و بیان داشت: باید با مناسبات فرهنگی و هنری و ظرفیت های این حوزه زمینه های انگیزش را در سطح جامعه بالا برد و نقش هنر به ویژه هنر تئاتر بسیار ارزشمند و ستودنی است. 

وی افزود: برگزاری جشنواره تئاتر ملی مرصاد برای شهرستان اسلام آباد غرب فرصتی ارزشمند و مغتنم است که می تواند برندی خوب برای معرفی شهرستان اسلام آباد غرب باشد. 

تاب زر در ادامه تاکید کرد: منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب از حداکثر ظرفیت و توان خود برای برگزاری باشکوه این رویداد مهم هنری استفاده خواهد کرد. 

در ادامه این دیدار خسرو تمری به موضوع جشنواره تئاتر مرصاد و پایتخت کتاب ایران اشاره و بیان داشت: دستیابی به این دو جشنواره به نحو مطلوب یک امر دست یافتنی و قابل تحقق است که نیازمند عزم عمومی، حمایت رسانه ها و همگرایی نهادها و سازمان های دولتی است.

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500