• اخبار

فرماندار اسلام آباد غرب : باید از ظرفیت های تئاتر مرصاد به نحو شایسته ای استفاده شود

فرماندار اسلام آباد غرب : باید از ظرفیت های تئاتر مرصاد به نحو شایسته ای استفاده شود
فرماندار اسلام آباد غرب : باید از ظرفیت های تئاتر مرصاد به نحو شایسته ای استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،رئیس شورای سیاستگذاری تئاتر مرصاد در دیدار اعضاء دبیرخانه تئاتر مرصاد گفت : باید زمینه حضور گروههای قوی را در جشنواره فراهم کرد و از ظرفیت های جشنواره ملی تئاتر مرصاد به نحو شایسته ای استفاده کرد.

در ادامه ،کریمی فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب به اهمیت جشنواره ملی تئاتر مرصاد اشاره و بیان داشت : جشنواره تئاتر مدصاد ظرفیت های فرهنگی هنری خوبی نه تنها برای شهرستان اسلام آباد غرب بلکه برای استان ایجاد می کند و یقینا به رشد هنرهای نمایشی در سطح استان می انجامد. 

وی بیان داشت : تئاتر مرصا  فرصت خوبی برای شهرستان اسلام آباد غرب است و لذا بابد به نحو شایسته از این ظرفیت ایجاد شده بهره برد. 

 کریمی افزود : فراهم کردن فضای مناسب برای اسکان و پذیرایی هنرمندان، پذیرایی مناسب، جوایز در خور و قابل توجه می تواند جایگاه جشنواره را بالا ببرد. 

رئیس شورای سیاستگذاری تئاتر مرصاد افزود : از ظرفیت همه ی دستگاههای شهرستان برای برگزاری شایسته جشنواره استفاده خواهیم کرد اما در مقابل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز تعهدات خود را در قبال جشنواره انجام دهد. 

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500