• اخبار

تعامل میان هنرمندان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری می تواند نویدبخش باشد

تعامل میان هنرمندان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری می تواند نویدبخش باشد
نشست صمیمانه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ شهرستان با فرماندار محترم با موضوع فعالیتهای فرهنگی و هنری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، سحر پوره ضمن توضیح اجمالی فعالیتها و برنامه های فرهنگی و هنری اداره تحت سرپرستی و بیان شرایط فرهنگی شهرستان گفت: قصرشیرین علی رغم مواجهه با مشکلاتی در حوزه های زیربنایی جهت انجام فعالیتهای مختلف به ویژه کمبود اعتبارات فرهنگی و هنری و کمبود نیروی انسانی؛ به لحاظ برخورداری از سابقه کهن فرهنگی و هنری و همچنین برخورداری از استعدادهای درخشان می تواند آینده ای بسیار پربارتر از شرایط کنونی داشته باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان افزود: بستر تربیت نسل های آینده و فرهنگ سازی در ابعاد مختلف نیازمند همکاری و توجه کافی ادارات و نهادهای مختلف به ویژه فرمانداری محترم به حوزه فرهنگ و هنر است زیرا در نظام اسلامی پایه و اساس تمام فعالیتها بر محور فرهنگی استوار می باشد در نتیجه برای پیشبرد اهداف نظام و زیست در محیطی با فرهنگ متعالی باید در حوزه های مختلف به مقوله تربیت بر اساس فرهنگ اسلامی - ایرانی توجه شود.

وی تأکید کرد: اقدامات فرهنگی و هنری با حمایت جمعی مردم و مسئولین در هدایت صحیح فرهنگی جامعه بسیار موثر خواهد بود لذا در این مدت تلاش   داشته ایم تا فعالیتهای اجرایی در حوزه فرهنگ و هنر بصورت هدفمند و شایسته به انجام رسد.

فرماندار محترم شهرستان نیز ضمن تقدیر از زحمات مسئولین فرهنگی و هنرمندان گفت: فرهنگ و هنر در سراسر زندگی افراد جامعه جاری است و تک تک افراد جامعه زمانی به رشد و بالندگی کامل می رسند که شرایط فرهنگی مناسبی برای آنان فراهم شده باشد. 

مرادعلی تاتار افزود: تلاش خواهیم داشت تا با تعامل قوی و سازنده شرایط مناسب تری را برای فعالیتهای فرهنگی و هنری فراهم ساخته و شادی و نشاط را در جامعه گسترش دهیم.  

در این نشست، هنرمندان رشته های مختلف ضمن بیان مشکلات موجود اظهار امیدواری کردند که با حمایت مسئولین شرایط مناسبتری به لحاظ مادی و معنوی برای اجرای بهتر فعالیتهای فرهنگی و هنری فراهم آید. 

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500