• اخبار

بازدید استاندار و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از پروژه تالار ملل شهرستان هرسین

بازدید استاندار و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از پروژه تالار ملل شهرستان هرسین

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین؛ روز پنج شنبه (31 خرداد)  بازوند(استاندار کرمانشاه)، معاونین استاندار، جعفری( مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه)،شاه آبادی(فرماندار شهرستان هرسین)، ملکیان( رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین) و تعدادی از مسئولین و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر شهرستان از پروژه مجتمع تالار ملل شهرستان هرسین بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید  جعفری در خصوص چگونگی اجرای پروژه توضیحاتی ارائه نمودند.
مهندس جمشیدی نیز در خصوص وضعیت و اقدامات پیمانکار و چگونگی پیشرفت پروژه و میزان اعتبار هزینه شده و اعتبارات لازمه دیگر به استاندار محترم گزارشاتی ارائه نموده و از پیشرفت کار توسط پیمانکار اعلام خرسندی نمودند.
مهندس بازوند، استاندار کرمانشان دستورات لازم جهت تسریع هر چه بیشتر جهت به اتمام رساندن پروژه را صادر نمودند.
جمشیدی، مسئول واحد عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز بیان داشت: تاکنون بیش از ٧٥٠ میلیون تومان از اعتبارات در اختیار جهت پروژه در دست احداث هزینه گردیده است که کل اعتبار لازم اعلام شده در سالجاری به مبلغ ٢٣٠٠ میلیون تومان می باشد.
 ایشان همچنین این امید را دادند که تا پایان سال ١٣٩٨ پروژه تکمیل گردیده و به مرحله بهره برداری خواهد رسید. لذا استاندار محترم استان کرمانشاه دستورات لازم جهت همکاری در خصوص پرداخت اعتبارات موردنیاز تا تکمیل پروژه را صادر فرمودند.
در پایان استاندار محترم نسبت به پیشرفت پروژه یاد شده رضایت خود را اعلام داشته و برای مجریان پروژه و پیمانکار پرتلاش آرزوی موفقیت و سلامتی نمودند.


۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500